Іздеу
Маршруты
Карты · Витебск · Тез тамақтану

Шава кава

Рейтинг 3,6
95 баға
22:00-ге дейін ашық
+375 25 730-67-05
Телефон нөмірін көрсету
Витебск, улица Петруся Бровки, 15А
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Шава кава, Витебск, фото
Тез тамақтану Шава кава, Витебск, фото
Тағы 12
Шолу
Фотосурет
22
Пікірлер
39
Ерекшеліктер

Мекенжай

Витебск, улица Петруся Бровки, 15А
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+375 25 730-67-05
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Аварийно-спасательный отряд Витязь
175 м
4
Аварийно-спасательный отряд ВитязьПредприятие ВитязьСредняя школа № 42 имени РайцеваНовооршанское шоссеУлица Петруся Бровки
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Тұрақ
Картамен төлеу
Wi-Fi
Өзіңізбен бірге кофе
Курьерлерге қамқорлық
Шай
Кофе
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, несие картасымен төлеу
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, арнайы ұсыныстар, бонустар, сыйлықтар
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

11:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 3,6
95 баға
Осы орында бағалаңыз

39 пікір

Әдепкі бойынша
Карина Д.
3 деңгейлі қала білгірі
6 наурыз
От шаурмы там только лаваш и мясо. Основной состав шаурмы капуста, мяса вообще мало, а вместо соуса майонез.Да, из-за капусты вообще не чувствуются другие ингредиенты. Шаурма разваливается постоянно, сколько не брала, не сочная, даже этого майонеза жалеют.Считаю,что цены на эту шаурму совсем не сходятся с тем, что мы едим, слишком дорого для такой не качественной готовки. Примите меры на счёт этого заведения наконец, ибо вообще есть невозможно. Санитарные нормы не соблюдаются.
1
3
Владислав Кузнецов
3 деңгейлі қала білгірі
2 қазан 2025
Вчера заказывал шаурму фирменную. Шаурма очень вкусная и очень сочная, сытная. Повар Юлия (я спросил её имя) приветливая, на мой вопрос что входит в шаурму она рассказала состав, обслуживание данного заведения остался очень доволен. Не чуть не пожалел, повар знает свое дело, готовит очень вкусно. А сегодня посетил опять же эту же шаурмичную и напробу взял шаурму американскую, и опять не пожалел, очень вкусно, наелся в довольно и напоследок заказал кофе американа. Что, ещё порадовало что возле шаурмичной есть скамеечки где можно сесть и перекусить, что я и сделал. Рекомендую ВСЕМ Попробовать
2
Leo Ló
3 деңгейлі қала білгірі
13 наурыз
Отличное место. Съел острую эмку после удачных выходных🙏😭и все осложнения как рукой сняло. Магия, не иначе🍃♥️ Но я все-таки советую задуматься о том, чтобы ввести в меню тартар, фалафель или хотя бы яблочный штрудель🙏. Ооо и кстати!!! «МАЙОНЕЗА🤣 вместо соуса» не жалеют вообще)😔🥱
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі