Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Киім дүкені · Pull & Bear

Pull & Bear

Рейтинг 3,9
58 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 333-46-99
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, улица Коллонтай, 3 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Киім дүкені Pull & Bear, Санкт‑Петербург, фото
Киім дүкені Pull & Bear, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 7
Шолу
Фотосурет
17
Пікірлер
12
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, улица Коллонтай, 3этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 333-46-99
Телефон нөмірін көрсету
www.pullandbear.com
1

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Проспект Большевиков
1,57 км
2
Проспект БольшевиковНовочеркасскаяУлица Дыбенко
Нерчинская улица
228 м
4
Нерчинская улицаУлица Коллонтай / Дальневосточный проспектДальневосточный проспект, 11 / Улица КоллонтайСоюзный проспектПарк Боевого Братства
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Киім түрлері:ерлер киімі, әйел киімі
Аяқ киім түрлері:ерлер аяқ киімі, әйел аяқ киімі
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Снежная Королева
Рейтинг 4,4
Love Republic
Рейтинг 3,9
Милтекс
Рейтинг 5,0
Francesco Donni
Рейтинг 4,9
Kari
Рейтинг 4,1
Рейтинг 3,9
58 баға
Осы орында бағалаңыз

12 пікір

Әдепкі бойынша
Александр Вершинин
13 деңгейлі қала білгірі
8 қазан 2020
Очень низкое качество товара и маленькая гарантия. Купили джинсы за 2к, через полтора месяца они порвались в двух местах прямо по ткани, просто сама ткань разошлась на волокна. Возвращать деньги не хотят, гарантия 30 дней и лояльности 0 - требуют делать экспертизу за свой счёт (тоже 2к) и, если она покажет брак, вернут деньги. Уж они-то точно знают о своём качестве, поэтому так поступать - свинство! Больше в "толкни и медведь" ничего не куплю и всем знакомым расскажу. Торгуете ширпотребом - так хоть назад без вопросов принимайте. Две тыщи просто выбросили.
1
1
Г
ГрандБизнес О.
4 деңгейлі қала білгірі
10 сәуір 2020
Очень хорошие продавцы консультанты, вежливые, внимательные, помогут подобрать под твой стиль одежду. Цена соответствует качеству. Рекомендую.
1
Тарас С.
12 деңгейлі қала білгірі
4 наурыз 2021
Низкое качество обслуживания , на весь магазин 1 сотрудник , и та неуважительно относится к покупателям ! Если интересует этот магазин , ешьте лучше в мегу , там все супер !
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі