Іздеу
Маршруты
Карты · Губкин · Автожуу

ОНС

Рейтинг 4,2
180 баға
Тәулік бойы
Губкин, Святомихайловская улица, 1А
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Автожуу ОНС, Губкин, фото
Автожуу ОНС, Губкин, фото
Тағы 2
Шолу
Фотосурет
12
Пікірлер
45
Ерекшеліктер

Мекенжай

Губкин, Святомихайловская улица, 1А
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу
ons-tec.ru

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Северный микрорайон
113 м
4
Северный микрорайонОколицаУлица РаевскогоАвтостанция ДзержинскогоУлица Алёхина
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Дәретхана
Дүкен
Дәмхана
Қорғаныс балауызын жағу
Жуу:өзін-өзі қызмет ету
Шанақты жуу құны:100–200 р.
Жанармай:ДО, АИ-95, АИ-92
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

07:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Газпром газомоторное топливо
Рейтинг 4,7
Газпром
Рейтинг 4,7
Онс
Рейтинг 4,4
Онс
Рейтинг 4,5
ОГК
Рейтинг 4,3
Рейтинг 4,2
180 баға
Осы орында бағалаңыз

45 пікір

Әдепкі бойынша
Анна Чушкина
4 деңгейлі қала білгірі
24 сәуір 2025
Автомойка оставила крайне негативное впечатление. Автохимия оказалась совершенно бесполезной: грязь не смылась вовсе, пришлось дополнительно вручную протирать машину тряпкой. Вода для ополаскивания также не включается, было принято решение переехать в другой бокс. Совершенно разочаровала ситуация с пылесосом: взяли деньги, а аппарат лишь шумел, но пыли не собрал совсем. Учитывая вышеописанное, посещать эту автомойку категорически не рекомендую никому.😔
3
Gushin Evgeniy
11 деңгейлі қала білгірі
15 қаңтар 2025
Всех приветствую. Обычная мойка самообслуживания, всё чётко и правильно, всегда чисто, персонал компетентен. Рядом есть заправка, а также рядом сетевые магазины, если не спешите, то лучше за продуктами заехать туда. А так, всё отлично.
Сергей Саленко
9 деңгейлі қала білгірі
9 қараша 2024
Мне не понравилась мойка. Все началось с того что включил режим пена, и она началась только через 35 сек, тоесть выливался предыдущий воск и шла Промывка за мои деньги, это нормально? Ну ладно думаю, нанёс пену на всю машину, стою пару минут жду. Начинаю смывать пену а машина грязная, пена не очищает, то-ли разбавленная или не знаю что. На фото видно. В общем остался не доволен. Так и со шланга обычного можно было сполоснуть. И если мойка без контактная то я не должен тереть кузов губками (царапать его) что бы его отмыть. Я должен нанести пену и смыть керхером и все, кузов должен быть чистым!!!!
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі