Іздеу
Маршруты
Карты · Гатчина · Тез тамақтану · МакАвто

МакАвто

Рейтинг 4,4
331 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Гатчина, Ленинградское шоссе, 12
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану МакАвто, Гатчина, фото
Тез тамақтану МакАвто, Гатчина, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
9
Пікірлер
99
Ерекшеліктер

Мекенжай

Гатчина, Ленинградское шоссе, 12
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Магазин О`КЕЙ
79 м
4
Магазин О`КЕЙТЦ ОкейТЦ ОКейТРК КубусПогат
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Картамен төлеу
Wi-Fi
Өзіңізбен бірге кофе
Таңғы ас
Балалар бөлмесі
Арнайы мәзір:балалар
Ас үй:американдық
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

12:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Rostics
Рейтинг 4,3
Бургер Кинг
Рейтинг 4,2
Шаверма Просто Вася
Рейтинг 4,7
Шаверма Просто Вася
Рейтинг 4,8
Додо Пицца
Рейтинг 4,3
Рейтинг 4,4
331 баға
Осы орында бағалаңыз

99 пікір

Әдепкі бойынша
marina smirnova
5 деңгейлі қала білгірі
4 тамыз 2021
Очень медленное обслуживание, длинная очередь. Вместо капуччино дали просто воду. Нужно проверять все на месте.
2
1
Александра З.
4 деңгейлі қала білгірі
17 желтоқсан 2021
17.12.2021 сделала заказ в МакАвто (по чеку время 17.58). Сначала попросили проехать на дальнее окно, там отдали кофе и сказали подождать на свободном парковочном месте. После 15 минут ожидания (5 позиций - 2 чизбургера, наггетс бокс, картошку и пирожок) и вереницы проехавших через Мак-окно машин я сама уже в 18.15 пошла к окну, предъявила чек. Оказалось, что мой заказ никто не и не собирался собирать и выносить. По словам персонала, забыли отметить, что заказ должны вынести. Никаких извинений, как в порядке вещей. На просьбу вернуть чек ответили отказом, якобы им нужно было по нему собрать заказ и предложили подождать тут же у окна выдачи. В итоге я все же вернулась в свой авто, т.к. стоять в снежную морось на проезжей части у окна, испытывая терпение и косые взгляды водителей и пассажиров в очереди не хотелось. В итоге мой заказ вынесли только через 5 минут. При этом, не доложили 1 позицию (чизбургер был только 1) и чек, естественно, не вернули, хотя должны были. Такое обслуживание абсолютно НЕ ДОПУСТИМО!!
3
Алексей Розин
7 деңгейлі қала білгірі
8 қазан 2021
Такого свинства я ещё нигде не встречал! Приехал в макавто сделал заказ, сказали отедти на стояночку надо пару минут подождать. Прошло 20 мин пошёл спасить в чём дело? Сказали ещё пару минут. И о чудо спустя 23 мин принесли. Но даже неизвенились. Я спросил а почему так долго? На что мне сказали иди сам по работай! Я сказал чтобы принесли жалобную книгу. Принесли сразу. Спустя 15 минут пошёл искать админа! Слава богу она нормальная одыкватная оказалась. Извинилась.
1
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі