Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · АЖҚС · Интеройл

Интеройл

Рейтинг 4,3
402 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 700-28-04
Телефон нөмірін көрсету
Москва, Ленинградское шоссе, 309Б, стр. 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

АЖҚС Интеройл, Мәскеу, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
2
Пікірлер
137
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, Ленинградское шоссе, 309Б, стр. 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 700-28-04
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Комсомольская улица
470 м
4
Комсомольская улицаЧеркизово1-я Сестрорецкая улицаПодрезково2-я Подрезковская улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Дүкен
LPG
Жүк көлігіне жанармай құю
Жанармай:Пропан
Отын карталары төлем үшін:E100, ЕКА
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Трасса
Рейтинг 4,8
Нефтьмагистраль
Рейтинг 4,9
Нефтьмагистраль
Рейтинг 4,9
Татнефть
Рейтинг 4,6
Роснефть
Рейтинг 4,5
Рейтинг 4,3
402 баға
Осы орында бағалаңыз

137 пікір

Әдепкі бойынша
Ямников Андрей
8 деңгейлі қала білгірі
28 қаңтар 2022
На этой АЗС заправляюсь газом около 1 года, качество газа изумительное, что подтверждает чистота фильтров после 15 тыс км пробега, кроме этого есть система скидок и при частой заправке она может достигать 1 руб 30 копеек за 1 литр газа. Бензином тоже заправляюсь, но реже, нареканий нет. А самое главное на заправке замечательный и приветливый персонал и вкусный кофе!!!
3
2
Ұйым жауабын қарау
Валерий Глушков
11 деңгейлі қала білгірі
11 маусым 2022
Впринципе все нравится. Обслуживание обычно нормальное, есть заправщик. Можно заправиться газом. На бензин нареканий нет. Удобное расположение, можно заехать с Ленинградки, Шереметьевского шоссе и Подрезково. Небольшой магазинчик внутри. Что очень не нравится и неудобно, сделано против клиентов, нет заправки до полного бака. Один оператор иногда идет на уступки, а второй даже когда свободен заправщик и ждешь возле кассы, отказывается заправлять до полного бака. На всех заправках заправляют, а тут как при комунизме. Подкоректируйте пожалуйста ньюанс, не знаю я сколько у меня там до полного бака остается, приходиться недозаправляться и вам денег меньше.
1
Дмитрий Тарасенко
14 деңгейлі қала білгірі
12 желтоқсан 2021
Бензин хороший! Сравнивая другие заправки, это вообще идеальная! Бензина на порядок дольше хватает, и машина едет хорошо. Сравнивая эту заправку и другие она выигрывает по качеству бензина, плюс очередей нет. Всё быстро качественно и удобно. Советую
4
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі