Іздеу
Маршруты
Карты · Северодвинск · Гүлдер дүкені · Floroom

Floroom

Рейтинг 4,1
12 баға
20:00-ге дейін ашық
+7 (902) 190-75-91
Телефон нөмірін көрсету
Северодвинск, Железнодорожная улица, 3/1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Гүлдер дүкені Floroom, Северодвинск, фото
Гүлдер дүкені Floroom, Северодвинск, фото
Тағы 13
Шолу
Фотосурет
23
Пікірлер
8
Ерекшеліктер

Мекенжай

Северодвинск, Железнодорожная улица, 3/1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (902) 190-75-91
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

20:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Железнодорожный вокзал Северодвинск
50 м
4
Железнодорожный вокзал СеверодвинскЖелезнодорожный вокзалВокзал СеверодвинскУлица ТорцеваТехникум
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тұрақ
Өзі тасымалдау
Жеткізу
Сыйлық қаптамасы
Жануарлармен кіру:35 см дейінгі иттермен рұқсат берілген, барлық жануарларға рұқсат берілген
Жеткізу уақыты:бір сағат ішінде
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Твой букет
Рейтинг 5,0
Твой букет
Рейтинг 5,0
Твой букет
Рейтинг 5,0
Твой букет
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,1
12 баға
Осы орында бағалаңыз

8 пікір

Әдепкі бойынша
Илья Кропивка
3 деңгейлі қала білгірі
7 наурыз
Живу в другом городе, не имею возможности лично купить и подарить маме цветы на 8 марта. По совету знакомых, обратился в этот магазин, обозначил сумму на которую мне нужно сделать букет, сказал свои пожелания и дату доставки. После этого мне скинули реквизиты для оплаты и позже вечером перезвонили и уточнили когда нужно доставить цветы. Букет пришёл моей маме минута в минуту. Цветы пришли свежие, красивые. Букет получился шикарный. Мама осталась очень довольна. Рекомендую данный магазин.
1
Артём А.
4 деңгейлі қала білгірі
8 наурыз
Я разочарована данным цветочным магазином. Я просто реву сегодня весь день из-за них. Они испортили восьмое марта. В первый раз я заказала букет гортензий, но в итоге получила не тот букет, что в карточке товара, гортензии были неоднородные по цвету как на фото, вместо голубой гипсофилы белая. При этом они не смогли повторить свой же букет. Фото ожидание реальность. Второй раз был ещё хуже потому что меня просто обманули. На моменте согласования во время предзаказа выяснилось, что девушке получателю букет не нужен, но вместо того чтобы отменить букет, не заказывать цветы для неё с меня взяли деньги и уверили, что букет ей нужен. Это просто получается хотели взять деньги, а на то нужен он ей или нет наплевать. В итоге эти цветы в помойке.
3
Ксения Бу
3 деңгейлі қала білгірі
18 маусым
Покупали недавно букет, всё очень понравилось. Флористы доброжелательные и позитивные, желаем Вам успехов и процветания. Однозначно вернёмся.
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі