Іздеу
Маршруты
Карты · Саратов облысы · Кафелер

Девичья Башня

Рейтинг 3,2
519 баға
01:00-ге дейін ашық
+7 (964) 999-22-29
Телефон нөмірін көрсету
Саратовская область, Красноармейский район, Р-228, 386-й километр
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе Девичья Башня, Саратов облысы, фото
Тағы 7
Шолу
Фотосурет
17
Пікірлер
213
Ерекшеліктер

Мекенжай

Саратовская область, Красноармейский район, Р-228, 386-й километр
Бағыт

Контактілер

Бронирование
+7 (964) 999-22-29
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

01:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Картамен төлеу
Жазғы дәліз
Өзіңізбен бірге кофе
Таңғы ас
Бизнес-ланч
Бағалар:орташа
Орташа шот:600–700 р.
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ас үй:кавказдық
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

20:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Девичья Башня
Кафе
Рейтинг 3,8
КоронА
Гостевой дом
Рейтинг 4,2
Илькин
Кафе
Рейтинг 4,2
Машенька
Кафе
Рейтинг 4,4
Каспий
Кафе
Рейтинг 4,7
Палуба
Кафе
Рейтинг 4,7
Апшерон
Кафе
Рейтинг 4,1
МУЗ кафе
Кафе
Рейтинг 4,5
Кафе
Кафе
Рейтинг 4,3
Фаворит
Кафе
Рейтинг 4,7
Рейтинг 3,2
519 баға
Осы орында бағалаңыз

213 пікір

Әдепкі бойынша
Дмитрий Сорокин
10 деңгейлі қала білгірі
4 маусым
Не знаю откуда столько негатива в отзывах. После посещения кафе я остался сыт и доволен 😊 заказал пити три кусочка хлеба чай с лимоном обошёлся в 420 рублей. Пити из баранины наваристый очень вкусный поверьте мне я люблю вкусно покушать) Нужно только сменить немного обстановку убрать накидки на лавках или хотя бы постирать и выкинуть листовки по поводу пульт от телевизора не брать сюда не входить и т.д
Mimashusha
3 деңгейлі қала білгірі
8 тамыз 2025
Во-первых, здесь очень красиво, атмосфера прекрасная. Во-вторых, еда очень вкусная, по качеству самое хорошее кафе за поездку, не сильно дорого, приехали в обед, а в наличии ещё были завтраки, а они тут замечательные(пробовали блинчики с мясом и творогом). Обслуживание тоже хорошее
3
Татьяна Захарчук
4 деңгейлі қала білгірі
22 тамыз 2025
Остановились проездом из Дагестана на ночлег. Искать что-то другое было поздно в 22:00. Кафе это отдельная песня. Антисанитария полная. Посуда грязная, в кафе запах ужасный. Еда отвратительная. Замызганые паласы на лавках, клеенка на столах драная. В Мотеле было более или менее чисто. Но была. замызганая постель из п/э, полотенца вхлам застиранные. Вода плохо льется из титана. Шум с дороге ужасный. Пришлось завешивать окно одеялом. И за все это было оплачено 3,5 тыс.руб. самое плохое место, где нам пришлось остановиться, да пожалуй, самое дорогое. Лучше чуть пороехать в перед в сторону Саратова там целая вереница Мотелей. А мы об этом не знали, т.к не работал интернет.
3
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі