Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Наубайхана

Жан Руа

Рейтинг 3,5
53 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Санкт-Петербург, проспект Художников, 27, корп. 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Наубайхана Жан Руа, Санкт‑Петербург, фото
Наубайхана Жан Руа, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
4
Пікірлер
15
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, проспект Художников, 27, корп. 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Проспект Просвещения
1,63 км
2
Проспект ПросвещенияОзеркиПарнас
Поэтический бульвар / Проспект Художников
38 м
4
Поэтический бульвар / Проспект ХудожниковПроспект Художников / Поэтический бульварПоэтический бульварПроспект ХудожниковПроспект Художников / Проспект Луначарского
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Пироговый дворик
Рейтинг 4,5
Соседи
Рейтинг 4,4
Cats on trees
Рейтинг 4,9
Пироговый дворик
Рейтинг 4,5
Британские пекарни
Рейтинг 5,0
Рейтинг 3,5
53 баға
Осы орында бағалаңыз

15 пікір

Әдепкі бойынша
А
Анонимді пікір
27 қараша 2017
Отличная выпечка,живу в соседнем доме почти каждый день покупаю восхитительные пирожки с мясом и капустой,очень удобно позвонила за 20 минут,пришла и тебе их прямо горячие из печки отдают!большой выбор и очень вежливые девочки!)))
2
Еська
10 деңгейлі қала білгірі
31 мамыр 2019
Всегда свежий хлеб и выпечка, приятные цены, приятное обслуживание, любимая моя сеть «кондитерских». Относительно хлеба: беру только там теперь, самый удобный небольшой размер и соответственно приятная цена, это удобно тем, что успеваешь съесть до того, как он зачерствеет, ну и конечно он безумно вкусный, есть бездрожжевой.
1
Аполлинария Кривенцова
15 деңгейлі қала білгірі
9 шілде 2019
17.06.2019 посетила булошную Купила кофе и выпечку Это был самый отвратительный капучино, что я пила Капучино 0,4 за 179 рублей можно делать и в ручную - это будет хотя бы оправдывать стоимость и будет намного вкуснее Не надо экономить на вкусе кофе и на нём самом То , что вы его делаете через аппарат тоже должно быть вкусно, а не вбухивать в него 5 пакетиков сахара и он всё ровно горький, как будто зерно ешь Примите меры , пожалуйста Я кофе у вас больше и покупать не хочу Выпечка не столь изумительная, у меня и то вкуснее
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі