Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Беру пункті

Яндекс Маркет

Рейтинг 2,1
16 баға
10:00-ге дейін жабық
+7 (495) 157-00-20
Телефон нөмірін көрсету
Москва, Большая Академическая улица, 73, корп. 3 · Ближайшая к дому на Большой Академической улице д.73 к.3 в Москве станция метро Лихоборы в 650 метрах, до него можно дойти пешком за 10 минут пешком. Железнодорожная станция Лихоборы находится в 14 минутах ходьбы. От метро Лихоборы до дома Москва, Большая Академическая улица, д.73 к.3 можно доехать на автобусе 22, 139, 323, проехав 1 остановку, нужно выйти на остановке Проезд Черепановых, 64. Ориентир - вывеска Яндекс Маркет
Сақтау
Рассказать о визите
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Беру пункті Яндекс Маркет, Мәскеу, фото
Беру пункті Яндекс Маркет, Мәскеу, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
6
Пікірлер
7
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Спешл Яндекс Маркет
Оригинальные бренды
Удобная оплата
ИИ-Агент
Сплит
Яндекс Фабрика
Яндекс Доставка

Мекенжай

Москва, Большая Академическая улица, 73, корп. 3Ближайшая к дому на Большой Академической улице д.73 к.3 в Москве станция метро Лихоборы в 650 метрах, до него можно дойти пешком за 10 минут пешком. Железнодорожная станция Лихоборы находится в 14 минутах ходьбы. От метро Лихоборы до дома Москва, Большая Академическая улица, д.73 к.3 можно доехать на автобусе 22, 139, 323, проехав 1 остановку, нужно выйти на остановке Проезд Черепановых, 64. Ориентир - вывеска Яндекс Маркет
Бағыт

Контактілер

+7 (495) 157-00-20
Телефон нөмірін көрсету
yandexmarket.go.link

Жұмыс уақыты

10:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Лихоборы
660 м
2
ЛихоборыОкружнаяОкружная
Педагогический колледж
320 м
4
Педагогический колледж4-й Новомихалковский проездПроезд Черепановых, 64Центр гидротехники и мелиорацииЛихоборы (бывш. НАТИ)
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау
Рейтинг 2,1
16 баға
Осы орында бағалаңыз

7 пікір

Әдепкі бойынша
Александр
18 деңгейлі қала білгірі
22 мамыр
Сплошные минусы. В ПВЗ все раскидано. Проходы узкие, кишат собаками. Хамоватый персонал. Это все не компенсируется удобством одного пункта на несколько маркетов. Не рекомендую.
Ұйым жауабын қарау
Стася Моисеева
15 деңгейлі қала білгірі
15 қазан 2025
Не знаю, кто тот гений , кто решил поставить 1 менеджера на авито, озон, Яндекс и али экспресс. Просто каждый раз адок. Случайно сюда пришел али экспресс, думала будет постамат. НИКОГДА В ЖИЗНИ. бесконечные очереди.... Зачем так делать? Кому хорошо? Тому, кто открыл и сэкономил на менеджерах? Ну так такими темпами к вам ходить больше никто не будет.
3
Ұйым жауабын қарау
М
Мила
10 деңгейлі қала білгірі
19 мамыр 2025
Хотела через Авито отправить заказ, показывает этот пункт, но к сожалению нигде не упоминается в приложении, что отправки посылок тут нет!
1
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі