Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Беру пункті

Wildberries

Рейтинг 4,1
108 баға
21:00-ге дейін ашық
+7 (495) 775-55-05
Телефон нөмірін көрсету
Москва, Боровское шоссе, 30
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Беру пункті Wildberries, Мәскеу, фото
Беру пункті Wildberries, Мәскеу, фото
Тағы 4
Шолу
Фотосурет
14
Пікірлер
48
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, Боровское шоссе, 30
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (495) 775-55-05
Телефон нөмірін көрсету
www.wildberries.ru

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Новопеределкино
86 м
2
НовопеределкиноБоровское шоссеРассказовка
Метро Новопеределкино
163 м
4
Метро НовопеределкиноЧоботовская улица, 1Новопеределкинская улицаУлица Скульптора МухинойГорнолыжный склон Ново-Переделкино
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады
Рейтинг 4,1
108 баға
Осы орында бағалаңыз

48 пікір

Әдепкі бойынша
Alina Halina
7 деңгейлі қала білгірі
12 сәуір
Мне нравится этот пункт, удобно расположен, всегда мало народу, вежливые сотрудники. Возвратов еще не было, а с получением все отлично!
александра ш.
2 деңгейлі қала білгірі
28 мамыр 2025
23 мая пришли кеды с пометкой брак мне из выдали но померить не разрешили Потом проверила платье на наличие брака взяла в примерочную стала сдавать Сдать мне отказали так как на пройме куда продевается ремень нитки обнаружили и заверили что это брак и теперь по вашим правилам я должна его выкупить и сдать только по браку В связи с этим я все сделана как порекомендовали и теперь оказывается что в возврате отказано так как продавец не счел это браком сроки подходят к концу Прошу разобраться с моим вопросом ближайшие кратчайший срок!!!!! И с тем на сколько компетентно в пункте выдачи работают!!!!
8
Ольга П.
3 деңгейлі қала білгірі
19 қазан 2025
Заказала в данный пункт выдачи три пары замшевой обуви. Посмотрела под камерами, все хорошо. Пошла в примерочную, померила, не подошли по размеру и хотела сделать возврат. Но не тут то было. Сотрудница пункта выдачи во всех трех парах обнаружила какой то брак. Я долго рассматривала но ничего не увидела. Теперь говорит что надо выкупить и вернуть по браку. А брака то нет. Отвратительно просто. Потерянное время и нервы
5
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі