Іздеу
Маршруты
Карты · Череповец · Кафелер

Встреча

Рейтинг 4,3
175 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (8202) 50-39-56
Телефон нөмірін көрсету
Череповец, проспект Луначарского, 22
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кафе Встреча, Череповец, фото
Кафе Встреча, Череповец, фото
Тағы 42
Шолу
Жаңалықтар
2
Фотосурет
52
Пікірлер
76
Ерекшеліктер

Мекенжай

Череповец, проспект Луначарского, 22
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (8202) 50-39-56
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

ДМиК Комсомолец
310 м
4
ДМиК КомсомолецТЦ Лимон-СитиСоветский проспектГородской рынокКрасноармейская площадь
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Картамен төлеу
Өзі тасымалдау
Бизнес-ланч
Фудкортта орналасқан
Бағалар:орташа
Орташа шот:250–300 р.
Жеткізу түрі:жеке курьерлік қызмет
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

09:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Pizza Club
Рейтинг 4,8
Бургер Кинг
Рейтинг 4,5
ЛавИз
Рейтинг 4,4
Рейтинг 4,3
175 баға
Осы орында бағалаңыз

76 пікір

Әдепкі бойынша
Даниил Галицкий
10 деңгейлі қала білгірі
24 қаңтар 2021
Находимся с коллегой в командировке, так как в выходные столовые не работают и бизнес-ланчей нет - решили зайти в кафе, повелись на достаточно неплохой рейтинг. Первое, второе, третье, чай - 350р - дороговато ну и ладно если еда хорошая, но тут возникла проблемка. Гороховый суп состоял из мелко покрошенного непойми-чего без признаков, собственно, гороха, при этом был заметно пересолен. Коллега брал свинину в кляре - по факту это оказался бекон, который вселил сомнения касательно его свежести. Я же ко второму брал куриное филе, каково же было моё удивление, когда я просто не смог отгрызть от него кусок. Филе было явно лежалое, жесточайшее, сухое и заветренное (оно есть на отдельном фото - извольте убедиться - жёлтый бурый цвет образовался там где мясо стало прозрачным сухим монолитом), самое обидное что этот гвоздь программы стоил почти треть всего ценника - аж 110р, доедать я его не стал - пожалел своё здоровье. Будьте бдительны и уточняйте когда было изготовлено блюдо, так как это кафе при гостиничном ресторане - похоже им перекидывают оттуда неликвид. Два балла за интерьер - просторно, светло, мило.
1
Светлана Зинкевич
7 деңгейлі қала білгірі
27 шілде 2022
Были проездом в Череповце ) выбирали где поесть! Вполне себе «домашняя» кухня! Куриный суп дочка съела! Индейка под сыром тоже ничего) но самое вкусное!!! Это торт Прага !! Выпечка потрясающая! Обед на троих обошёлся в 1.500 рублей - вместе с десертами.
2
Ұйым жауабын қарау
Денис
17 деңгейлі қала білгірі
17 тамыз 2022
Прекрасная столовая и кафе быстрого питания, если вы хотите быстро и недорого перекусить. Здесь всегда свежие блюда, качественные продукты и большой выбор. Чистый зал, дружелюбные вежливые и заботливые работники.
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі