Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Наубайхана

Все дома

Рейтинг 4,4
140 баға
07:30-ге дейін жабық
+7 (812) 325-05-04 (қосымша 753)
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Ультрамариновая улица, 9
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Наубайхана Все дома, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 123
Шолу
Мәзір
Фотосурет
133
Пікірлер
108
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мәзір

1 сәуір жаңартылды
Улитка с мясом
Сытная выпечка
69 ₽88 г
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

Санкт-Петербург, Ультрамариновая улица, 9
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Булочная
+7 (812) 325-05-04 (қосымша 753)
Телефон нөмірін көрсету
vsedoma-family.ru

Жұмыс уақыты

07:30-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  6
Где покупать выпечку в Петербурге
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Проспект Большевиков
2,25 км
2
Проспект БольшевиковУлица ДыбенкоНовочеркасская
ТК Лента
204 м
4
ТК ЛентаОктябрьская набережная, 38Улица Коллонтай / Дальневосточный проспектДальневосточный проспектСоюзный проспект
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Акция
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады
Рейтинг 4,4
140 баға
Осы орында бағалаңыз

108 пікір

Әдепкі бойынша
Любовь
4 деңгейлі қала білгірі
6 наурыз
Сегодня была в булочной «Всё дома» - решила взять выпечку домой. Выбрала донат с бананом и луковый хлеб. Очень порадовало качество. Донат свежий, мягкий, с натуральным вкусом банана — видно, что тесто хорошее и начинки не жалеют. Луковый хлеб отдельно хочется отметить: ароматный, с аппетитной корочкой, при этом внутри очень нежный. Отлично подошёл к ужину. Приятно, что даже во второй половине дня выпечка остаётся свежей и выглядит аппетитно. Видно, что в производстве чувствуется подход и забота о качестве. Спасибо за вкусную продукцию!
7
Ұйым жауабын қарау
Vasilisa
3 деңгейлі қала білгірі
5 маусым
Вкусная выпечка, место красивое. Персонал неприветливый, вздохи и недовольные взгляды уже достали. Ходили всю неделю по два раза с группой детей, каждый раз был какой-то косяк. Обслуживание отвратительное, кофе и какао тоже. Звезда за выпечку и за некоторых более менее приятных людей которые пытаются спасти это заведение (женщина технолог). Надеюсь больше не попаду в это место, только неприятное послевкусие
3
Ұйым жауабын қарау
Михаил
4 деңгейлі қала білгірі
5 наурыз
Порадовало разнообразие: тут и хлеб на любой вкус, и изысканные пирожные, и даже полноценные обеды по адекватным ценам. Зашли случайно перекусить, а в итоге стали вашими завсегдатаями. Отличное место!
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі