Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Кафелер

Влюбви

Рейтинг 5,0
539 баға
Тәулік бойы
+7 (921) 921-93-02
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, набережная Обводного канала, 120 · этаж 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе Влюбви, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 272
Шолу
Мәзір
Жаңалықтар
3
Фотосурет
282
Пікірлер
479
Ерекшеліктер

Мәзір

17 маусым жаңартылды
Английский завтрак
498 ₽
Френч-дог
319 ₽
Сендвич с копченой курицей
298 ₽
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

Санкт-Петербург, набережная Обводного канала, 120этаж 1
Бағыт

Контактілер

+7 (921) 921-93-02
Телефон нөмірін көрсету
vljubvi.clients.site

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  4
Гид по блинным в Петербурге
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Балтийская
102 м
2
БалтийскаяФрунзенская (закрыта)Нарвская
Балтийский вокзал
94 м
4
Балтийский вокзалСанкт-Петербург – Балтийский вокзалСанкт-Петербург (Балтийский вокзал)Набережная Обводного каналаУлица Розенштейна
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Дәретхана
Картамен төлеу
Өзіңізбен бірге кофе
Итпен мүмкін
Шай
Кофе
Таңғы ас
WC
Орташа шот:150–450 р.
Жануарлармен кіру:35 см дейінгі иттермен рұқсат берілген
Төлем тәсілі:несие картасымен төлеу, қолма-қол ақшасыз, Жылдам төлем жүйесі, картамен төлеу, QR-код, қолма-қол ақшалай
Музыка:фондық
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 5,0
539 баға
Осы орында бағалаңыз

479 пікір

Әдепкі бойынша
GeannaSub
20 деңгейлі қала білгірі
14 наурыз
Тепло, чисто, вкусно. Хорошее местечко. Быстро обслуживают: у кассы сделала заказ, оплатила, дали фудкортную сигнализацию, разделась, села за столик и заказ готов! Вкусные булочка с корицей, блины и зелёный чай!
1
Ұйым жауабын қарау
Андрей Бакарди.
30 деңгейлі қала білгірі
4 маусым
Я считаю что место отличное что бы перекусить в ожидании поезда. Чистенько, запаха и вони нет как в хачедальнях и фасфудных тошниловках. Столики чистые , персонал уставший чутка но улыбается ( это подкупает), по еде все зашло, блины вкусные , кофе делают отличное ( рожок это вам не капсула), да и глума нет как во многих перекусочных такого формата местах. Ооооо да пышки дети оценили , не Желябова ( Конюшенная для тех кто приехал),конечно но вкусные. Интерьер интересный , короч в общем и целом молодцы . Процветания вам. Добавлю за цены ( многие не довольны , типа большие 😂), ну так если привыкли питаться как Дюхи в шаверлендах так нечего и рассуждать тогда😂😂😂. Всем хорошего дня и вкусных печененок 👌.
2
Ұйым жауабын қарау
Сергей
22 деңгейлі қала білгірі
6 мамыр
Для кафе у вокзала очень неплохо. Не скажу, что блины очень вкусные, нормальные. Омлет неплохо, но пересолен. Хотел поставить бы 4, но с учётом старания и внимания со стороны персонала (человек один выполнял работу за 3х и это в 6 утра) - оценка такая. В любом случае, в такое ранее время рядом вы вряд-ли что-то достойное найдете.
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі