Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Тез тамақтану

Vлаvаше

Рейтинг 4,2
122 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (812) 317-47-77
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Лиговский проспект, 16
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Vлаvаше, Санкт‑Петербург, фото
Тез тамақтану Vлаvаше, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 52
Шолу
Жаңалықтар
8
Фотосурет
62
Пікірлер
80
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Лиговский проспект, 16
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (812) 317-47-77
Телефон нөмірін көрсету
vlavashe.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Площадь Восстания
156 м
2
Площадь ВосстанияМаяковскаяВладимирская
Санкт-Петербург (Московский вокзал)
48 м
4
Санкт-Петербург (Московский вокзал)Московский вокзалСуворовский проспектСтанция метро Площадь ВосстанияКузнечный переулок
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Дәретхана
Картамен төлеу
Өзіңізбен бірге кофе
Тәулік бойғы жұмыс
Курьерлерге қамқорлық
Шай
Кофе
Орташа шот:150–300 р.
Бағалар:орташа
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, QR-код, картамен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Акция
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Vлаvаше
Рейтинг 4,9
Бургер Кинг
Рейтинг 4,7
Теремок
Рейтинг 4,6
Бургер Кинг
Рейтинг 4,1
Теремок
Рейтинг 4,5
Рейтинг 4,2
122 баға
Осы орында бағалаңыз

80 пікір

Әдепкі бойынша
Inginir
6 деңгейлі қала білгірі
18 сәуір 2025
Хотели попробовать знаменитой питерской шавермы. Слышали лестные отзывы. Зашли на Московской вокзал и в ожидании поезда решили отведать питерскую шаверму раскрученной ( как потом оказалось незаслуженно) сети Vлаvаше. Взяли техасскую с говядиной (для москвичей необычно). Активно не понравилось! Безвкусное месиво в бледном сухом лаваше. Никакой фактуры. Все как перемолото. Холодная. Ужас! Вот тебе и питерская шаверма! Плюс картошка фри бледная, не хрустящая, как будто вареная. Куриный суп, как из пакетика. Из хорошего - для справедливости - брусничный морс и соус барбекю довольно приличные. Видимо, вложили много денег на раскрутку, а готовить не научились. Блин, где же поесть знаменитой питерской шавермы?
3
Вера Петровна
13 деңгейлі қала білгірі
26 ақпан 2025
Только что была в данном заведении. Все плохо и обслуживание и по продукции. Минусы: 1. Сахара для чая и кофе в наличии нет! Могут добавить только сироп кокос или миндаль и то не сами предложили, а я сама спросила и вкус все равно не тот получается! 2. Слишком ретивая уборщица протирает столы прямо при клиентах, которые едят. Пришлось даже попросить не протирать рядом с моим столом, полное отсутствие знания правил уборки, что при клиентах ее не производят. 3. Когда я забыла стаканчик с чаем и вернулась через 2 минуты, мне отдали чужой недопитый !?( Не рекомендую к посещению.
2
3
Наталия Б
16 деңгейлі қала білгірі
10 шілде 2025
Очень долго готовили две шавермы. Спросили сколько по времени? Ответили 10-13минут. По итогу 30. Чуть на поезд не опоздали. На вкус не очень на слабую троечку, соуса мало, аджики много-перебивает весь вкус. Жалко потерянного времени и денег. Только упаковка красивая☺
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі