Іздеу
Маршруты
Карты · Свердловск облысы · Азық-түлік дүкені

Верный

Рейтинг 4,4
212 баға
08:00-ге дейін жабық
8 (800) 250-66-48
Телефон нөмірін көрсету
посёлок Колос, Солнечная улица, 2
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Азық-түлік дүкені Верный, Свердловск облысы, фото
Азық-түлік дүкені Верный, Свердловск облысы, фото
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
5
Пікірлер
66
Филиалдар
Ерекшеліктер

Тауарлар мен қызметтер

Бүгін жаңартылды
ПЕЛЬМЕНИ BLACK ANGUS мраморная говядина, Мираторг, 700 г
399.99 ₽
СЫР Сулугуни 40%, Село Зеленое, 300 г
279.99 ₽
СЛИВКИ стерилизованные, 10%, Село Зеленое, 200 г
64.99 ₽
СЫР КОРОЛЬ СЫРОВ с ароматом топленого молока, нарезка, 40%, Сыробогатов, 125 г
129.99 ₽
СЫР ГОЛЛАНДСКИЙ 45%, Село Зеленое, 200 г
184.99 ₽
СЫР ПЛАВЛЕНЫЙ сливочный, слайсы, 40%, President, 150 г
109.99 ₽
БЕКОН сырокопченый, нарезка, Мираторг, 200 г
159.99 ₽
СОСИСКИ СОЧНЫЕ ПАПА МОЖЕТ Останкино, 350 г
159.99 ₽
КОЛБАСА ДОКТОРСКАЯ ГОСТ, вареная, Великолукский МК, 400 г
179.99 ₽
СОСИСКИ БАВАРСКИЕ Мираторг, 350 г
229.99 ₽
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

посёлок Колос, Солнечная улица, 2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 250-66-48
Телефон нөмірін көрсету
verno-info.ru

Жұмыс уақыты

08:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Колос
560 м
1
КолосФомино-1
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Келушілер саны және жұмыс кестесі

01:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,4
212 баға
Осы орында бағалаңыз

66 пікір

Әдепкі бойынша
Е
Елена Е.
6 деңгейлі қала білгірі
6 шілде 2024
Отличный магазин,хороший ассортимент, всегда свежие продукты, ценники есть на всех товарах. Продавцы магазина очень доброжелательные. Советую для посещения.
2
Татьяна Лушникова
16 деңгейлі қала білгірі
27 сәуір 2025
Заезжали в этот магазин проездом рано утром, к самому открытию. Ужасное впечатление. Понимаю, что возможно именно в этом магазине так, но в верный больше не хочется заходить, сотрудники в покупателях не заинтересованы вообще. Открылся магазин вовремя, как на графике написано, с 8.00. Мы зашли, выбрали товар и.... простояли в ожидании, когда на кассу явится кассир. Просили уборщицу, чтобы она позвала кассира, уборщица отправила звонить в звонок у кассы, позвонили несколько раз, тишина. Потом уже мужчина, который после нас зашёл, сходил куда-то (скорее всего к подсобкам), покричал, сотрудница вышла. Вышла с недовольным лицом, не поздоровалась, пакет не предложила, как обычно в супермаркетах делают. Вообще, с очень недовольным лицом и молча пробила нам товар.
1
Евгений
6 деңгейлі қала білгірі
11 тамыз 2024
Удобно для жителей, ассортимент как и везде этого бренда, выпечки мало, грязно как в магазине, так и куча мусора при входе. В последнее время еще и хамские кассиры появились!
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі