Іздеу
Маршруты
Карты · Екатеринбург · Автосалон

Уралавтодом

Рейтинг 3,9
35 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Екатеринбург, проспект Космонавтов, 11Д
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Автосалон Уралавтодом, Екатеринбург, фото
Автосалон Уралавтодом, Екатеринбург, фото
Тағы 4
Шолу
Фотосурет
14
Пікірлер
14
Ерекшеліктер

Мекенжай

Екатеринбург, проспект Космонавтов, 11Д
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Машиностроителей
1,07 км
2
МашиностроителейУральскаяУралмаш
Техучилище
41 м
4
ТехучилищеПроспект Космонавтов1-й километрКалининскаяПионерская
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жуу
Шанақты жөндеу
Шина құрастыру
Құлау-түйісу бұрышы
Автомобиль маркасы:отандық, жеңіл, импортты, Орал
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Авто-Лидер
Рейтинг 4,6
Ниссан клуб
Рейтинг 4,4
СТО 96
Рейтинг 4,6
Канистра
Рейтинг 4,9
Неман
Рейтинг 4,8
Рейтинг 3,9
35 баға
Осы орында бағалаңыз

14 пікір

Әдепкі бойынша
Александр Потапов
8 деңгейлі қала білгірі
23 тамыз 2024
Обещаний много, по факту нет. Созванивался сказали все машины в наличии, подтвердили что цена как на сайте, по факту реальная цена как у всех. Если в кредит то дешевле, на самом деле накрутят ещё больше. На сайте считаю должны указать подробно, что еще будет помимо кредита плюсом, чтобы люди понимали что их ждет. Уехал ни с чем. Как-то так. Думайте сами.
3
Александр Каптуревский
6 деңгейлі қала білгірі
21 тамыз 2022
Ремонтировал машину у ребят по страховой Рессо , все понравилось . Приехал , все осмотрели , проконсультировали , объяснили … Заказали запчасти для восстановительного ремонта . По приходу запчастей пригласили в ремонт ! Покрасили вообще класна ( отдельное спасибо 🤝 ) в трейдын сдал машину-менаджеры с прибором даже не поняли что дверь с крылом красились ))) В целом Сервис совету , ребята адекватные , сотрудники все русские , не какой то гараж , делают хорошо , быстро и отношение человеческое !!!
Алексей_Е
8 деңгейлі қала білгірі
12 сәуір 2025
Никак плюсов. Был ремонт авто по КАСКО, после проведённых работ постоянно всплыаали косяки, приходилось приезжать на устранение недочётов. На днях менял лобовое, после снятия увидел последствия замены в уралавтодоме... Ужасно всё, герметика местами нет, пошла ржавчина в верхней части. В общем, подпортили новую машину.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі