Іздеу
Маршруты
Карты · Сысерть · Стоматологиялық клиника

Урал

Рейтинг 4,1
150 баға
20:00-ге дейін ашық
+7 (34374) 6-16-96
Телефон нөмірін көрсету
Сысерть, улица Карла Либкнехта, 70
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Стоматологиялық клиника Урал, Сысерть, фото
Стоматологиялық клиника Урал, Сысерть, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
5
Пікірлер
54
Ерекшеліктер

Мекенжай

Сысерть, улица Карла Либкнехта, 70
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (34374) 6-16-96
Телефон нөмірін көрсету
стоматология-сысерть.рф

Жұмыс уақыты

20:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Улица Коммуны
95 м
2
Улица КоммуныТЦ МалахитАдминистрация
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Александрия
Стоматологиялық клиника
Рейтинг 4,4
Здоровье
Стоматологиялық клиника
Рейтинг 4,0
ВиА
Стоматологиялық клиника
Рейтинг 4,7
Урал дент
Стоматологиялық клиника
Рейтинг 4,2
Первая Стоматология
Стоматологиялық клиника
Рейтинг 4,3
Ортопедия
Стоматологиялық клиника
Әлі бағалар жоқ
Стоматология
Стоматологиялық клиника
Әлі бағалар жоқ
ДентаБиоЛюкс
Стоматологиялық клиника
Рейтинг 4,0
Практик-Св
Стоматологиялық клиника
Рейтинг 4,3
ДентаБиоЛюкс
Стоматологиялық клиника
Рейтинг 4,0
Рейтинг 4,1
150 баға
Осы орында бағалаңыз

54 пікір

Әдепкі бойынша
Радмила Мингазиева
5 деңгейлі қала білгірі
29 қазан 2025
Очень понравился хирург. Приходила удалять корень, т.к. было подозрение на перелом. Посмотрев снимки зуба, хирург сказал, что перелома нет. После этого ещё звонили, узнавали, как дела. Понравилось такое внимательное и заботливое отношение.
Анатолий Демидов
9 деңгейлі қала білгірі
10 желтоқсан 2024
Хорошие специалисты, лечусь у одного доктора много лет, зубы от природы плохие. Удалял зубы мудрости, очень быстро и безболезненно. Всегда напоминают о времени приема, всегда перезванивают с вопросом о состоянии после лечения, стараются спасти зуб как можно дольше. Очень рекомендую!
1
Ольга
7 деңгейлі қала білгірі
3 сәуір 2024
Здравствуйте! Хочу выразить свою признательность и благодарность доктору стоматологии Эдуарду Борисовичу! Я благодарна,что мой больной зуб привёл, именно к этому умному и специалисту знающего свое дело. Я по жизни трус и не переносящая никакой боли, ему очень было сложно работать со мной, но он молодец и зуб замечательно выдрал, и все коронки поснимал и поставил мне такую красоту . За 30 лет первый раз я с новой челюстью ,как будто она и была. Я меняла 3 раза и знаю о чем говорю, по 3 месяца привыкаешь, к новой и неудобно даже просто носить и неудобно жевать, а Эдуард Борисович поставил и есть удобно и эта стояло у меня как будто давно а не только пару часов назад. Спасибо ему большое и Всех благ!!! И Долгие Лета!! Я теперь буду только к нему обращаться! И вам советую!Замечательный человек и доктор!!!
2
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі