Іздеу
Маршруты
Карты · Уфа · Ыдыс және буып-түйетін материалдар · U2b

U2b

Рейтинг 4,2
6 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 700-05-45
Телефон нөмірін көрсету
Уфа, улица Новожёнова, 90/1 · офис 201
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Ыдыс және буып-түйетін материалдар U2b, Уфа, фото
Ыдыс және буып-түйетін материалдар U2b, Уфа, фото
Тағы 2
Шолу
Фотосурет
4
Пікірлер
4
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Уфа, улица Новожёнова, 90/1офис 201
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Горячая линия
8 (800) 700-05-45
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Улица Новожёнова
650 м
4
Улица НовожёноваТСК ИмпульсЗавод АвиаспецмонтажОК СипайловскийУлица Набережная реки Уфы
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Сату
Қағаз пакеттер
Жеткізу
Тағамдық қаптама
Өзі тасымалдау
Скотч
Қатырма қағазды қаптама
Стрейч-үлдір
Төлем тәсілі:алдын ала төлеу, қолма-қол ақшалай, қолма-қол ақшасыз
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, арнайы ұсыныстар, бонустар, сыйлықтар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Профпак ПК
Рейтинг 5,0
Eds Ufa
Рейтинг 5,0
УфаЕвроПоддон
Рейтинг 4,2
АльфаПринт
Рейтинг 4,6
Рейтинг 4,2
6 баға
Осы орында бағалаңыз

4 пікір

Әдепкі бойынша
Assem Smagulova
4 деңгейлі қала білгірі
30 қыркүйек 2023
Всю продукцию заказываем в U2B, так как цены и качество хорошие.
Александр
28 деңгейлі қала білгірі
5 желтоқсан 2023
Всё вроде ничего.. Но грузчиков много.. Не особо торопяться как то. Что не понравилось...
А
Алия Сокольникова
3 деңгейлі қала білгірі
8 маусым 2023
Если можно было бы поставить минусовые "Звезды", то я бы поставила -100. Безответственные сотрудники в лице Эльмиры, руководство в лице Андрея, скотское отношение к клиентам. Мы заказали коробку чековой ленты в начале мая- пришел брак (не пропечатываются на фискальнике, жует данные на чеке- проблема не в фискальниках!!!)-позвонили попросили заменить нужное количество и привезти еще коробку нормальной, т.к. чеки всегда нужны. ИТОГ:1) сначало мненеджер- Эльмира приняла заявку и благополучно забыла про меня, пишу ей, а в ответ я на больничном, напишите другой... Хорошо-написали 2) привезли коробку со счетом, а замены нет. Ну думаю, хорошо-замена наверное позже придет, чтобы магазин функционировал отправили не бракованную, думаю, нормальную чековую ленту. НО НЕТ-эта коробка тоже брак. пишу менеджеру, она опять приняла заявку и тишина.... Пишу ей, чтобы уточнить, опять ответ : " Я на больничном". Что тяжело сразу сказать и не принимать заявки, или элементарно передать информацию другому менеджеру, или же уже руководству??? Я была бы не я, если бы не попросила контакты руководства!!! НО, руководитель оказался такой же... Постоянно выслушивал и соглашался со мной, но результата 0. Ужасное отношение к клиенту!!!
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі