Іздеу
Маршруты
Карты · Березовский · Телекоммуникациялық компания

ТТК

Рейтинг 1,8
77 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Бүгін жұмыс кестесі мерекеге байланысты өзгеруі мүмкін
8 (800) 775-07-75
Телефон нөмірін көрсету
Берёзовский, 4-й микрорайон, Молодёжный бульвар, 8
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Телекоммуникациялық компания ТТК, Березовский, фото
Телекоммуникациялық компания ТТК, Березовский, фото
Тағы 3
Шолу
Фотосурет
13
Пікірлер
30
Ерекшеліктер

Мекенжай

Берёзовский, 4-й микрорайон, Молодёжный бульвар, 8
Бағыт

Контактілер

8 (800) 775-07-75
Телефон нөмірін көрсету
berezovsky.myttk.ru
1

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

4-й микрорайон
199 м
2
4-й микрорайонПроспект ЛенинаАвтовокзал Берёзовский
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Wi-Fi
Сервистер:антивирус, ата-аналық бақылау
Қызметтер:кеңселер бірлестігі, бөлінген желі бойынша қатынау, резервтік арна, жүйелік интеграция, ip-телефония, телефон нөмірлері, жабдықтардың жеткізілімі, ip-транзит
Науқандар:науқандар
Технология:ТОБЖ, ethernet, wi-fi
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

билайн
Әлі бағалар жоқ
T2
Рейтинг 2,6
Рейтинг 1,8
77 баға
Осы орында бағалаңыз

30 пікір

Әдепкі бойынша
R0mul
6 деңгейлі қала білгірі
18 шілде 2024
Пару лет пользуюсь услугами этого провайдера. Особых претензий нет - все как у всех в целом. Но произошел со мной очень интересный случай. Образовался небольшой долг. Я обратился через их форму обратной связи с вопросом по этому поводу: Ежемесячно в один и тот же день вношу плату в размере 350р. Откуда у меня долг по оплате, если верить вашему сайту? И да, забыл добавить, если кому важно, то скорость у вас будет до 80 Мбит/с. Лично у меня 76 Мбит/с это максимум что было за два года. 23 ноября, 14:53 Добрый день! Уважаемый Сергей Петрович, аб. плата 300 руб.Благодарим за обращение Оператор ТТК, вчера, 04:59 Очень любопытный ответ. Они собственные тарифы или не знают, или на местах с клиентов берут дополнительную доплату. И главное какой качественный разбор проблемы!!! Оплатил 350р, образовался долг на конец месяца, но тариф у них 300!!! Если верить ответу, то у меня на счету за два года должно быть 1200руб денег (получается что я переплачивал лишних 50р каждый месяц), но у меня же долг! Знаю доподлинно что эта кампания изначально "медиадом" с таким гнилым подходом была переформирована в ТТК. Видимо коллектив остался тот же. пс. О каком индивидуальном подходе идет речь? Личная встреча? Я напрямую обратился к вам по форме обратной связи! Куда еще индивидуальнее?
Н Лап
2 деңгейлі қала білгірі
1 ақпан 2024
У нас уже неделю не показывает телевидение. По горячей линии говорят ещё две недели будут технических работы. Это про ужас а не компания!!!
4
Ұйым жауабын қарау
Алексей Юрьевич К.
4 деңгейлі қала білгірі
11 наурыз 2020
На молодёжном 15 живу, интернет их не глючит телевидение кабельное устраивает полностью. Плачу около 500р. Оплачиваю через Сбербанк онлайн. Всё удобно и без глюков, то что надо, рекомендую
3
3
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі