Іздеу
Маршруты
Карты · Екатеринбург · Бар, пабтар

Три Толстяка

Рейтинг 4,4
70 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (343) 305-33-35
Телефон нөмірін көрсету
Екатеринбург, Уральская улица, 3
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Бар, паб Три Толстяка, Екатеринбург, фото
Бар, паб Три Толстяка, Екатеринбург, фото
Тағы 2
Шолу
Жаңалықтар
2
Фотосурет
12
Пікірлер
57
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Екатеринбург, Уральская улица, 3
Бағыт

Контактілер

Бронирование
+7 (343) 305-33-35
Телефон нөмірін көрсету
bar3tolstyaka.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Уральская
1,86 км
2
УральскаяМашиностроителейДинамо
Уральская улица
136 м
4
Уральская улицаКондукторская улицаПионерскаяТРЦ Парк ХаусУлица Учителей
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Жеткізу
Дәретхана
Картамен төлеу
Wi-Fi
Спорттық трансляциялар
Сыйлық сертификаты
Шай
Кофе
Сыра бокалының бағасы:169–529 р.
Қолма-қол ақшасыз кеңестер түрлері:нетмонет
Жануарлармен кіру:жануарлармен тыйым салынған
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, QR-код, Жылдам төлем жүйесі, байланыссыз төлем
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

23:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,4
70 баға
Осы орында бағалаңыз

57 пікір

Әдепкі бойынша
Дмитрий Прокин
8 деңгейлі қала білгірі
29 тамыз 2025
Отличная атмосфера, пришли на просмотр футбольный матчей женского футбола, забронировали заранее стол, получили массу удовольствия, отличное обслуживание, официант на высоте. Пиво вкусное, еда отличная, всем рекомендую посетить данное заведение и насладиться вечером (желательно в компании своих самых лучших друзей).
Ұйым жауабын қарау
Анастасия Катаева
3 деңгейлі қала білгірі
20 қыркүйек 2025
Часто бываем с друзьями во франшизе трех толстяков. Самая любимая это на Уральской 3. Все чисто, еда ни разу не разочаровала, приготовлено все быстро, атмосфера располагает вернуться снова
1
Ұйым жауабын қарау
Константин
26 деңгейлі қала білгірі
15 наурыз 2025
Были сегодня третий раз. Есть, что сказать. 13.03.25 18:45 заходим, говорим: Автомобилист играет на новой арене через 15 минут, включим? В ответ у юноши в глазах полное отсутствие понимания сказанного и каких-либо ассоциативных связей. В итоге бесплатного канала КХЛ или Кинопоиска не оказалось. Три больших телевизора бесполезно висят на стенах, а мы смотрим хоккей с телефона. Запомните: телевизоры в вашем заведении ВСЕГДА ДОЛЖНЫ показывать прямые трансляции Екатеринбургского Автомобилиста! Персонал обязан знать, что в Екатеринбурге есть одна единственная такая хоккейная команда. Пока что ума у юношей хватает только на то, чтобы фоном в заведении включать матерный репертуарчик. Это нормально вообще? Дома пусть такое у себя включают и слушают. Я с женой пришел. Мне вообще стыдно было перед супругой за ваше заведение. За 40 минут ни разу никто не подошел и не поинтересовался все ли хорошо? Пиво повторить? Пустую посуду убрать? Абсолютное и тотальное безразличие. Посадка 2 столика, а они сидят в телефонах и потягивают одноразки. Вы с персоналом работаете вообще? Или все на самотек? Локация у заведения отличная, формат удачный, пиво вкусное, по кухне претензий нет. Все минусы поправимы.
4
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі