Іздеу
Маршруты
Карты · Новороссийск · Киім тігу ательесі

Tiiim

20 пікір
Ұйым көшіп кетті
+7 (918) 253-09-19
Телефон нөмірін көрсету
Новороссийск, проспект Ленина, 33
Жаңа мекен-жайды: Новороссийск, проспект Ленина, 50, корп. 3
Өту
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Киім тігу ательесі Tiiim, Новороссийск, фото
Тағы 11
Шолу
Фотосурет
21
Пікірлер
20
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ұйым келесі мекен-жайға көшті:
Новороссийск, проспект Ленина, 50, корп. 3

Контактілер

+7 (918) 253-09-19
Телефон нөмірін көрсету
tiiim.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Поликлиника № 5
184 м
4
Поликлиника № 53-й микрорайонУлица КуниковаУлица Дзержинского, 156Ил-2
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Тұрақ
Кестелеу
Қиюластыру
Киімді жөндеу
Трикотажды жөндеу
Киім тігу:трикотаж, теріден, тоқыма, костюм маталары
Тігу:көйлектерді, костюмдер, белдемшелер, шалбарлар, сыртқы киім, блузкалар, ерлер жейдесі, Балалар киімі, Ерлер киімі, Әйелдер киімі
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, арнайы ұсыныстар
Төлем тәсілі:алдын ала төлеу, қолма-қол ақшалай, банктік аударым бойынша, қолма-қол ақшасыз
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Estetman
Рейтинг 5,0
Осы орында бағалаңыз

20 пікір

Әдепкі бойынша
Мария Липова
3 деңгейлі қала білгірі
12 желтоқсан 2025
Прекрасные мастера! Заказывала два платья и костюм двойку на работу, великолепно! Хорошо, что девчонки подсказывают советы по ткани, составу и характеристикам, и ткань помогли купить. В общем рекомендую это ателье, точно работают профессионалы! Однозначно буду возвращаться. В это ателье я пришла по рекомендации, я тогда брюки ушивала, люблю, и отдавала недоверчиво, но осталась работой довольна, поэтому и надумала заказывать дальше, ведь я любитель эксклюзивов))
Ұйым жауабын қарау
Виктория М.
5 деңгейлі қала білгірі
26 мамыр 2025
Прекрасный профессиональный салон по пошиву. Невероятные мастера, знающие толк в своем деле. Чуткие и заботливые девочки, беспокоящиеся о комфорте удовлетворенности клиентов, не боящиеся самых сложных покроев и фасонов. Заказывала вечернее корсетное платье- сказать, что довольно заказом, это ничего не сказать, оно великолепно! Спасибо вам большое!🩷
Ұйым жауабын қарау
Галина Алексеева
3 деңгейлі қала білгірі
27 қараша 2025
Обратилась в данный ремонт одежды, отдала несколько вещей, женщина приняла, цену не озвучила, сказала- мы вам перезвоним, цену озвучим. Два дня тишины, звоню сама, а они мне, так мы уже сделали. Цены завышены. Пришла оплатила. Рукава на пиджаке подшили не правильно, переделывали, соответственно о мастерстве я бы поспорила. Мастерица хамка откровенная. Отзывы видимо сами себе красивые пишут! Не рекомендую, мало того что переделывали, так еще и позволяют себе не в корректной форме общаться с Клиентами. Что такое профессионализм, о таком нет, не слышали!
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі