Іздеу
Маршруты
Карты · Самара · Кофехана · Tea Funny

Tea Funny

Рейтинг 3,9
8 баға
22:00-ге дейін ашық
+7 (914) 333-17-27
Телефон нөмірін көрсету
Самара, Красноармейская улица, 131 · этаж 3
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кофехана Tea Funny, Самара, фото
Кофехана Tea Funny, Самара, фото
Тағы 8
Шолу
Фотосурет
18
Пікірлер
5
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Самара, Красноармейская улица, 131этаж 3
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (914) 333-17-27
Телефон нөмірін көрсету
teafunny.ru

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  14
Где попить кофе в Самаре: 14 мест
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Московская
3,2 км
2
МосковскаяАлабинскаяГагаринская
Железнодорожный вокзал
177 м
4
Железнодорожный вокзалСамара – Железнодорожный вокзалКрасноармейская улицаПоликлиника – Железнодорожный вокзалЦУМ Самара – Пригородный автовокзал
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Өзіңізбен бірге кофе
Шай
Кофе
Су
Бабл-чай
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Төлем тәсілі:QR-код, картамен төлеу, қолма-қол ақшалай
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 3,9
8 баға
Осы орында бағалаңыз

5 пікір

Әдепкі бойынша
Шерилин Вандербильт
6 деңгейлі қала білгірі
17 қаңтар
Где обещанная пена, это что вообще. Пена должна быть по плотности больше и держаться, здесь если она есть то растворилась, даже вкуса пены нео. Невкусный напиток, с невкусной тапиокой, сотрудники не знают ни состава напитка, ни времени приготовления. Тапиока невкусная. Основа близка к безвуксному. Ну и подача не совпадает с фото.
1
1
Ұйым жауабын қарау
nastinn
4 деңгейлі қала білгірі
19 сәуір
Накидываю 2 звёзды за широкий ассортимент. Девушка,которая там работает,прям разочаровала. Я понимаю,могут быть какие-то проблемы,так я и подумала когда первый раз пришла. Максимальный дискомфорт в общении,хотелось развернуться и уйти,сначала можно подумать,что данная точка вообще закрыта, ведь позвать девушку удалось только с нескольких попыток и вытащить из телефона и коморки. Правда,первый раз,я прям подумала,может что-то случилось? Все мы люди и должны понимать друг друга. Но когда во второй раз пришла,поняла,что это просто нежелание работать с посетителями. Я понимаю,общепит - это тяжело. Но когда ты улыбаешься,а тебе в ответ в открытую показывают нежелание принять заказ - это грустно. Не пишу обычно по таким ситуациям отзывы,но данная ситуация прям расстроила:(
1
Ұйым жауабын қарау
attractive menchik
11 деңгейлі қала білгірі
15 шілде 2025
Все очень вкусно, Анастасии с atlenta fest Привет ;)
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі