Іздеу
Маршруты
Карты · Кемеров облысы (Кузбасс) · АЖҚС

Татнефть

Рейтинг 4,4
293 баға
Тәулік бойы
8 (800) 555-59-11
Телефон нөмірін көрсету
село Красный Яр, Юбилейная улица, 24А
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

АЖҚС Татнефть, Кемеров облысы (Кузбасс), фото
АЖҚС Татнефть, Кемеров облысы (Кузбасс), фото
Тағы 6
Шолу
Фотосурет
16
Пікірлер
76
Филиалдар
Ерекшеліктер
АИ 92
61,50
АИ 95
66,00
АИ-98
–
ДТ
79,50
MultiGo деректері бойынша 3 маусым 2026 жаңартылды

Мекенжай

село Красный Яр, Юбилейная улица, 24А
Бағыт

Контактілер

Горячая линия сети АЗС
8 (800) 555-59-11
Телефон нөмірін көрсету
azs.tatneft.ru

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Красный Яр
141 м
Красный Яр
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Дүкен
Жанармай:ДО, АИ-95, АИ-92
Машиналарға қызмет көрсету:құюшы
Ұйым туралы толығырақ
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Жанындағы ұқсас орындар

АЗС
АЖҚС
Әлі бағалар жоқ
АЗС
АЖҚС
Рейтинг 4,0
Рейтинг 4,4
293 баға
Осы орында бағалаңыз

76 пікір

Әдепкі бойынша
Артём Сушенцов
8 деңгейлі қала білгірі
9 желтоқсан 2024
09.12.24. в 14 часов заехал на эту заправку. В ладу Ларгус залили 60 литров 92 топлива при том, что я приехал не с пустым баком. Бак моего ларгуса имеет объем 50 литров. После моего возмущения пролили прибор, который показал, что колонка льет правильно. По возможности обьезжайте эту заправку. Огромный недолив. Больше 10%.
3
1
Ұйым жауабын қарау
Вячеслав Непомнящий
8 деңгейлі қала білгірі
9 тамыз 2023
Постоянно заправляюсь на этой заправке когда еду в Новосибирск, Омск, Тюмень. Обслуживание на высоте, есть небольшой магазин. Удобно расположена и качество бензина меня вполне устраивает.
1
pcc2006
11 деңгейлі қала білгірі
21 сәуір 2024
Попали в очень неприятную ситуацию ехали с Красноярска в Новосибирск, по трассе предварительно попалась заправка Газпром с очередями почти с километр. Топливо на исходе, вокруг перекрёстки (сеть заправок которую не люблю интуитивно). Стоять 2...3 часа, желания особо не было(дизель на двух доступных колонках не отпускали), а меж фур втиснуться было не по человечески( они тоже люди, и лезть в наглую нехорошо). Посмотрели по нафигатору впереди рядом "перекресток" Но!!!! Оказалось не работает 😞..... Посмотрев на горящую лампочку на панели, приняли решение топить к дому, в надежде, что дотянем до Татнефти... 40 км. Вокруг какие то перебои с дизелем. Добрались, а тут на выбор два вида, очереди нет, отдают в одни руки любое колличество(шутка).... В общем заправились, солярка мне( а вернее коню) понравилась и до дома довез вполне ретиво. P.S. Мне всегда нравилась сеть Татнефть, жаль что в Новосибирске она не распространена.
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі