Іздеу
Маршруты
Карты · Минск · Стоматологиялық клиника

Талидент

Рейтинг 4,1
10 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+375 17 392-61-40
Телефон нөмірін көрсету
Минск, Казимировская улица, 31
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Стоматологиялық клиника Талидент, Минск, фото
Стоматологиялық клиника Талидент, Минск, фото
Шолу
Фотосурет
5
Пікірлер
5
Ерекшеліктер

Мекенжай

Минск, Казимировская улица, 31
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+375 17 392-61-40
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Каменная Горка
1,95 км
2
Каменная ГоркаКунцевщинаСпортивная
Каменногорская
173 м
4
КаменногорскаяКаменная Горка-5КазимировскаяБрикетаЛабунщина
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Балалар кабинеті бар
Қызметтер:винирлер мен люминерлер, брекеттер, ауыз қуысының гигиенасы, тіс кистасын емдеу, тістерді қалпына келтіру
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Зубная симфония
Рейтинг 4,9
Дентал Плюс
Рейтинг 4,4
Альянс-Дент
Рейтинг 5,0
Любимый Доктор
Рейтинг 5,0
Dentistry
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,1
10 баға
Осы орында бағалаңыз

5 пікір

Әдепкі бойынша
verhovod2012
16 деңгейлі қала білгірі
28 маусым 2021
Лечила здесь зуб, в августе 2017 года, на тот момент отдавала за пломбу 220 руб. Немаленькая сумма, и все бы хорошо, если бы эта пломбы не выпала в 2019 году и зуб отвалился. Вот такая ситуация. Больше сюда не пойду. Дорого , долго и минус зуб. Может конечно это только мне не повезло, но как есть...
Д
Даша Гарлинская
2 деңгейлі қала білгірі
9 қаңтар 2024
Добрый день!Была на примере 08.01.2024. Сложилось мнение, что главное, в этом месте, сделать как можно меньше и побыстрее, взять с этого денег как за полноценную работу. Мне не залечили зуб с которым я пришла( дырка так и осталась), посверлили 10 секунд 1 минуту залепили с другой стороны, вот и вся работа. Но и на этом ещё не все. Оплата была половина наличной , а половина через терминал, меня отправили в Грин Сити в обменник с моей картой, чтобы я сняла деньги, так как не могли разобраться как работает терминал(на улице был сильный мороз, вчера днем было -16 вечером побольше). Ты приходишь платишь деньги за работу, которую не сделали, так ещё идёшь в мороз снять деньги. Я человек простой и не конфликтный, деньги сняла им , оплатила, поплакала по пути домой, никогда не думала, что когда- нибудь столкнуться с таким отношением в платной стомотологии. Просто хочу пожелать, владельцу данного заведения, пусть к нему вернётся такое же отношение и те-же эмоции, которые я испытала. Всё должно быть честно и вернутся на свои места. Хорошего всем дня!
Сергей Борисевич
13 деңгейлі қала білгірі
3 сәуір 2020
По стоматологии хожу только сюда. Очень нравится. Цены не завышены, качеством доволен. Приятный персонал.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі