Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу және Мәскеу облысы · Кенді емес материалдар · СУМиАТ

СУМиАТ

Рейтинг 4,1
73 баға
20:00-ге дейін ашық
+7 (495) 728-11-88
Телефон нөмірін көрсету
деревня Кривцово, улица Зоокомбинат, 799 · Промышленная зона, участок 799
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кенді емес материалдар СУМиАТ, Мәскеу және Мәскеу облысы, фото
Тағы 52
Шолу
Фотосурет
62
Пікірлер
24
Ерекшеліктер

Мекенжай

деревня Кривцово, улица Зоокомбинат, 799Промышленная зона, участок 799
Бағыт

Контактілер

+7 (495) 728-11-88
Телефон нөмірін көрсету
sumiator.ru

Жұмыс уақыты

20:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Охотохозяйство
226 м
1
ОхотохозяйствоОбухово
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тайғаққа қарсы реагенттер
Жеке автопарк
Жеткізу
Техника түрлері:автокрандар, жол және коммуналдық техника, тиеу-түсіру жабдығы, көтергіш крандар, арнайы техника, экскаваторлар, бурояма
Кенсіз материалдар:шымтезек, қиыршық тас, пгс, қиыршық тас, құм, елеу, балшық, топырақ, асфальт чиптері
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, қолма-қол ақшасыз
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

БетонТрансСтрой
Рейтинг 5,0
Север Бетон
Рейтинг 4,3
Рейтинг 4,1
73 баға
Осы орында бағалаңыз

24 пікір

Әдепкі бойынша
Александра Титова
17 деңгейлі қала білгірі
3 мамыр
Заказали песок (дважды) и щебень (пока один раз). Всем довольны на все 100! То, что директор не сюсюкает по телефону нормально, у меня вопросов не возникает. Товары качественные, водитель вежливый, заранее звонит и предупреждает о времени. Будем заказывать еще)))
1
Евгений
3 деңгейлі қала білгірі
18 тамыз 2025
Заказал гравийный щебень фракции 20-40. По срокам доставки всё было чётко, как и договаривались, за что спасибо. Однако качество материала оставило желать лучшего: щебень привезли с песком и грязью, а также с большим количеством камней крупнее заявленной фракции. Кроме того, водитель отказался заезжать на участок, хотя я заранее уточнял возможность проезда, отправлял фото, видео и размеры въезда. Мне подтвердили, что машина подойдёт, но в итоге пришлось перемещать 2 куба вручную. Первое впечатление о компании было лучше.
1
1
Максим И.
4 деңгейлі қала білгірі
25 мамыр
Негативный отзыв. Заказали песок для стяжки за сутки до начала работ. К 10:30 ждали машину так как приехали из далека, к 11:00 начал позвонить по телефонам, так как машины не было. Оператор через какое то время перезвонила и говорит ждите. Скоро поедет грузиться только. Тут мы присели знатно, так как уже работа должна быть в самом разгаре. В итоге…… машина приехала на объект только к 14:30. На наше мягко говоря офигивание спросили че такие не веселые, когда объяснили почему, водитель развернулся не выгружаясь и уехал обратно без комментариев. Работа была сорвана. Не хотите попасть как мы, не заказывайте песок у данной фирмы.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі