Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Асхана

Столовая

Рейтинг 4,4
373 баға
Жабылуына дейін 6 мин
Санкт-Петербург, улица Профессора Качалова, 9 · этаж 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Асхана Столовая, Санкт‑Петербург, фото
Асхана Столовая, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 9
Шолу
Фотосурет
19
Пікірлер
162
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, улица Профессора Качалова, 9этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жабылуына дейін 6 мин
Жұмыс кестесі

Топтамаға кіретіні

Топтама  ·  12
Пирожки в Невском районе Санкт‑Петербурга: где попробовать свежую выпечку
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  21 орын
Столовые в Невском районе Санкт‑Петербурга
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Площадь Александра Невского-2
2,09 км
2
Площадь Александра Невского-2Площадь Александра Невского-1Новочеркасская
Фаянсовая улица / Улица 2-й Луч
410 м
3
Фаянсовая улица / Улица 2-й ЛучУлица Профессора КачаловаСлободская улицаБЦ Т4
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Орташа шот:200–250 р.
Бағалар:орташа
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

16:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Рулет
Рейтинг 4,9
Сытный дворик
Рейтинг 4,7
МегаЛанч
Рейтинг 4,7
Столовая
Рейтинг 4,8
Шаверма Просто Вася
Рейтинг 4,9
Рейтинг 4,4
373 баға
Осы орында бағалаңыз

162 пікір

Әдепкі бойынша
Владислав Чумаков
6 деңгейлі қала білгірі
3 маусым
Впервые сегодня зашел поесть в эту столовую, итак: 1) Борщ с мясом - оказался совсем не с мясом доел полностью, но мяса так и не увидел по вкусу ну 7/10 не больше, есть можно. 2) свинина отбивная по купечески: ну ... Даже когда покупаешь нарезанную колбасу в упаковке от завода, он и то толще чем отбивная, 3-4мм толщина ее, вот честно! Но на нем гора всего, 3) пюре немного добавлено вроде как масло сливочное, от этого на вкус неплох 8/10 ставлю оценку. 4) компоты ну как обычно в столовых, разбавлены, но вкус есть 7/10 5) пирожок с картошкой 🥔, не плох, но жир аж вытекает из него 🤷🏻‍♂️ В целом неплохо но бывает и по лучше, За обед на фото отдал 452₽ цена приемлемая
Андрей Леонтьев
10 деңгейлі қала білгірі
20 маусым 2025
Хорошо. Цены не низкие. Качество еды на высоте. Вежливые ребята, я так понял узбекистан, так как везде развешаны декоративные тарелки с национальными рисунками. Пирожки перехвалены, начинки надо, но все равно вкусные. Зайду еще как нибудь, когда денег накоплю.
1
Даниил Эшмаков
5 деңгейлі қала білгірі
10 мамыр 2025
Из минусов только большие очереди. Из плюсов: очень вкусно готовят, мне показалось как дома. Приветливые, заботливые сотрудники! Спасибо!
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі