Іздеу
Маршруты
Карты · Спас‑Клепики · Кафелер

Старый Хутор

Рейтинг 4,4
537 баға
09:00-ге дейін жабық
+7 (915) 616-73-55
Телефон нөмірін көрсету
Спас-Клепики, Советская улица, 6
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе Старый Хутор, Спас‑Клепики, фото
Кафе Старый Хутор, Спас‑Клепики, фото
Тағы 114
Шолу
Фотосурет
124
Пікірлер
261
Ерекшеліктер

Мекенжай

Спас-Клепики, Советская улица, 6
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (915) 616-73-55
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

09:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Спас-Клепики
50 м
1
Спас-КлепикиАвтостанция Спас-Клепики
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Бағалар:орташа
Орташа шот:бастап 300 р.
Жеткізу түрі:жеке курьерлік қызмет
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

06:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Усадьба
Кафе
Рейтинг 4,3
Тихая Заводь
Кафе
Рейтинг 4,2
Полянка
Кафе
Рейтинг 4,7
Кафе
Кафе
Рейтинг 3,7
Летняя веранда
Кафе
Әлі бағалар жоқ
Рейтинг 4,4
537 баға
Осы орында бағалаңыз

261 пікір

Әдепкі бойынша
Tom Chuk
16 деңгейлі қала білгірі
3 мамыр
Субъективные пять баллов. Получилось так, что в кафе попал за 18 минут до его закрытия в праздничный день. Тем не менее, без проблем получил свой чай, сборную солянку, жареную картошку с котлетой из щуки. Все было вкусно по-домашнему. Солянка была недешевой (600₽), но при этом густой и мясной. Как положено, с долькой лимона. Жаль, что в туалете только холодная вода: прохладный ветер изрядно заморозил пальцы, три часа сжимавшие руль мотоцикла и хотелось, конечно же, их немного отогреть. В остальном же всё понравилось, могу рекомендовать.
1
Игорь С
15 деңгейлі қала білгірі
4 қаңтар
Решили пообедать в Спас-Клепиках "02" января 2026 года. Кроме этого заведения ничего не нашли. Интерьер... Эклектичный. Дерево и рустикальный бетон.... Не сильно вяжутся, но можно принять. Заказали солянку и рыбный суп, два эскалопа один с макаронами, второй с жареной картошкой с грибами И компот из сухофруктов. Рыбный суп замечательный и солянка тоже вполне достойная. Эсколоп достойный, а вот гарниры увы не очень, особенно макароны, чего уж проще, но подали такие дешевые макароны, что их было неприятно есть. Картошка жареная с грибами была полу сырой, стоило бы еще пожарить. Если голодный, можно поесть, но просите прожаривать и спрашивайте что подадут, что бы не морщиться от невкусных макарон.
1
Надежда
8 деңгейлі қала білгірі
9 қаңтар
Случайно нашли это место, указаны странные часы работы-до 17.00 но нас никто не выгонял) Вкусно, порции огромные, не дешево, но нам очень понравилось. Девушки очень приветливые и вежливые. Обязательно вернемся.
2
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі