Іздеу
Маршруты
Карты · Минск · Азық-түлік дүкені

Соседи

Рейтинг 4,4
648 баға
23:00-ге дейін ашық
+375 33 382-66-00
Телефон нөмірін көрсету
Минск, улица Карбышева, 13
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Азық-түлік дүкені Соседи, Минск, фото
Азық-түлік дүкені Соседи, Минск, фото
Тағы 15
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
25
Пікірлер
186
Филиалдар
Ерекшеліктер

Тауарлар мен қызметтер

Кеше жаңартылды
Конс.д/кош.пурина Кур/зел.фас.75г
1.19 Br
Корм Д/жив.пурина Ван С Индейкой 200г
3.99 Br
Корм Д/котят Пурина Уан С Курицей 200г
3.99 Br
Корм Д/кошек Шеба Телятина/язык 75г
1.29 Br
Корм Д/кошек Шеба Форель/креветки 75г
1.29 Br
Корм для кошек ШЕБА 75 г
1.29 Br
Сухой корм для кошек Whiskas курица и индейка
4.99 Br
Шоколад Милка Мол.ваниль/печ.орео 300г
11.29 Br
Гель Д/душа Акс Дарк Темптейшн Муж.250мл
8.39 Br
Крем для рук БАРХАТНЫЕ РУЧКИ увлажняющий 80 мл
3.19 Br
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Минск, улица Карбышева, 13
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+375 33 382-66-00
Телефон нөмірін көрсету
sosedi.by

Жұмыс уақыты

23:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Восток
2,44 км
2
ВостокБорисовский ТрактМосковская
Спортшкола
121 м
4
СпортшколаЗеленый Луг-1Институт пограничной службыКарбышеваДС Карбышева
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Келушілер саны және жұмыс кестесі

08:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,4
648 баға
Осы орында бағалаңыз

186 пікір

Әдепкі бойынша
В
Валерия
4 деңгейлі қала білгірі
19 сәуір
К сожалению, посещение этого магазина оставило очень негативные впечатления. Шла за определенным фаршем, но, увидев его на витрине, была разочарована: он выглядел ужасно — обветренный и сухой. Рядом стоял запечатанный лоток с таким же фаршем, но продавец отказался его открыть. Он утверждал, что фарш все еще хороший, хотя был открыт целый день и явно испортился. Когда я сказала, что не хочу брать этот фарш, он ответил, что это не его проблемы, и посоветовал мне взять закрытые лотки, которых, естественно, не оказалось. Обслуживание в магазине оставляет желать лучшего, и складывается впечатление, что сотрудникам не важно мнение покупателей. Прихожу в этот магазин только из-за близости к дому, но, честно говоря, хамское поведение сотрудников встречаю здесь не в первый раз. Очень жаль, что такая ситуация.
Ұйым жауабын қарау
Вадим Усов
9 деңгейлі қала білгірі
22 маусым
Нормальный магазин "у дома", но нарвался на просрочку в молочке. В РФ такое не продадут система по qr коду не пропустит.
Д
Дмитрий
3 деңгейлі қала білгірі
10 наурыз
Ужаснейший персонал, некомпетентные сотрудники, не соблюдающие элементарной этики общения Хожу в данный магазин на протяжении трех лет, в целом выбор товаров приемлем, однако высокие цены, грязный пол, грязные стеллажи, ужасные кассы самообслуживание и ужасный персонал вынуждают меня поставить одну звезду.
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі