Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Кафелер

Шоколадница

Рейтинг 4,3
1260 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (925) 364-33-24
Телефон нөмірін көрсету
Москва, Большая Никитская улица, 24/1с1 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кафе Шоколадница, Мәскеу, фото
Тағы 94
Шолу
Жаңалықтар
2
Фотосурет
104
Пікірлер
532
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, Большая Никитская улица, 24/1с1этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (925) 364-33-24
Телефон нөмірін көрсету
shoko.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Арбатская
770 м
2
АрбатскаяАрбатскаяАлександровский сад
Консерватория
103 м
4
КонсерваторияНикитские ВоротаНикитский бульварАрбатские ВоротаМанежная площадь
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
QR-код бойынша шотты төлеу
Картамен төлеу
Жазғы дәліз
Wi-Fi
Өзіңізбен бірге кофе
WC
Таңғы ас
Бағалар:орташа
Орташа шот:800–1100 р.
Жеткізу түрі:Яндекс. Тағам, Delivery-club
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

16:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Bobo Lounge
Рейтинг 4,9
The Nappe Bistro
Рейтинг 4,7
Мейби
Рейтинг 4,9
Братья Караваевы
Рейтинг 4,5
Кофейня на Остоженке
Рейтинг 4,5
Рейтинг 4,3
1260 баға
Осы орында бағалаңыз

532 пікір

Әдепкі бойынша
Сергей Сергеевич
20 деңгейлі қала білгірі
11 ақпан 2025
Вчера зашли перекусить перед спектаклем. Сегодня, как только сбил температуру до 39 с 40, решил написать отзыв. Девушка за баром произвела негативное впечатление, хотел уйти и на беду задержался. Официант обслужил шустро, блюда приносил вовремя, вопросов нет. Но вот, к качеству, есть, не знаю дотяну до утра или нет, состояние приужасное, болит все, температура тяжело сбивается. Впору вспомнить классика - если осетрина второй свежести, то это означает, что она тухлая. Это касается и вашей похлебки с морепродуктами господа Шоколадники. Супруга заказала другой набор еды, чувствует себя хорошо, а я до сих пор перебираю, слова бранные, и все адресую вам.
2
Катерина Тимофеева
9 деңгейлі қала білгірі
15 ақпан 2025
Пришли в заведение оно маленькое и не особо комфортное. Все грязное и не уютное. На просьбу вытереть липкий слой пересохшего сока не отреагировали Пока конкретно не тыкнули. Официант один носиться и ничего не успевает. Про уровень компетенции вообще молчу. Ни здрасьте, ни пока. Чисто игнор. Повтор заказа не было. Заказали 3 блюда: 1. Кесадилья очень жирная, но в целом не плохо 3/5 2. Картофельная вафля с беконом. Ha 4/5 3. Блинчики с риккотой и семгой на 3/5. Риккота отслоилась. Рыба перемороженная, но в целом съедобно Взяли 2 напитка: 1. Чай смородина с апельсином. Весь вкус забит сахаром на 2/5 2. Кофе с вафлей 5/5 Десерт: Тутти-фрутти 3/5. В Египетских четырёхзвёздочный отелях вкуснее За соседним столиком у девушки в салате был таракан. Не советую сюда ходить:(
1
Трофимов Михаил
5 деңгейлі қала білгірі
12 ақпан 2025
Толком не могут объяснить почему вчерашний кофе стал стоить в 2 раза дороже, но это ладно. За кассой никого нет, но рядом сидит то ли бариста, то ли менеджер и в ус не дует, что я уже несколько минут стою и жду, чтобы меня обслужили, просто делает вид, что меня нет. Он подошел за кассу, только когда другой посетитель решил оплатить счет. А на мой вопрос «можно ли мне сделать заказ?», я получил «щас щас, попозже», и мужчина просто уселся обратно. Я не нашелся что ответить и просто покинул заведение.
1
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі