Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Тез тамақтану

Шаверлэнд

Рейтинг 4,3
551 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (964) 336-90-00
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Измайловский проспект, 16/30
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Шаверлэнд, Санкт‑Петербург, фото
Тез тамақтану Шаверлэнд, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 65
Шолу
Жаңалықтар
9
Фотосурет
75
Пікірлер
301
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Измайловский проспект, 16/30
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (964) 336-90-00
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Балтийская
880 м
2
БалтийскаяТехнологический институт-2Технологический институт-1
Набережная Обводного канала
113 м
4
Набережная Обводного каналаСад Валентина ПикуляИзмайловский бульварИзмайловский проспектСоветский переулок / 1-я Красноармейская улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Картамен төлеу
Өзіңізбен бірге кофе
Тәулік бойғы жұмыс
Онлайн алдын ала тапсырыс беру
Бизнес-ланч
Орташа шот:200–300 р.
Бағалар:орташа
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Арнайы мәзір:шаурма, донер
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

21:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Бургер Кинг
Рейтинг 4,3
Rostics
Рейтинг 3,7
Теремок
Рейтинг 4,5
КручуВерчу
Рейтинг 4,8
Бургер Кинг
Рейтинг 4,2
Рейтинг 4,3
551 баға
Осы орында бағалаңыз

301 пікір

Әдепкі бойынша
Супер Павел про
6 деңгейлі қала білгірі
11 шілде 2023
Могу оценить только лишь шаверму. Брал классику и мексиканскую. По вкусу они практически не отличаются,только чуть острее вышла мексиканская. Шаурму по вкусу на 5,чистота в заведении на 5.Доступность тоже хорошая
Ұйым жауабын қарау
Тимофей Н.
5 деңгейлі қала білгірі
1 қараша 2023
Начну с плюсов: время ожидания, есть чесночок в соусе, лук Минусы: ценники и касса в разных местах, надо метаться туда-сюда, персонал посредственный, не знают что есть в меню, а что нет. Шаверма —...... Не уважение к людям, а не шаверма, лаваш жесткий, его очень много (зато долго не протекала, примерно до четверти) овощей просто дофига, ел одну морковку и лук, соус весь стек вниз, половину шармы ешь просто сухую, а потом с неё начинет течь со всех щелей, мяса не то что мало, его почти не ощущалось. Заказал Супер Чиз — естественно ассоциации с сыром, лаваш и правда сырный, нооо, в остальном, это классическая шаверма, по наполнению одно и то же, при этом дороже, ну и в завершение, на ДВЕ шавермы, дали ДВЕ салфетки, по итогу даже не наелись Сытость: 3/10 Мясо: 2/10 Овощи: 6/10 Лаваш: 4/10 Персонал: 3/10
2
Ұйым жауабын қарау
Дмитрий А.
11 деңгейлі қала білгірі
15 қыркүйек 2021
Шаверма вкусная и самса, но комплексные обеды так себе.. Супы- сплошное масло, взял макароны, это вообще нечто, переваренный комок слипшийся.. Это было в первый раз. Решил дать ещё шанс этому месту, во второй раз еда была лучше, уже не стал брать макароны, да и суп был по-лучше. Но все равно еда не ресторанного уровня. Понятно что это и не ресторан. В общем раз на раз не приходится. Иногда приходится долго ждать, повару пришлось носить какие-то коробки и все это время я стоял ждал.
3
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі