Іздеу
Маршруты
Карты · Омбы · Тез тамақтану

Шаурма Лаваш

Рейтинг 4,3
333 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 700-67-76
Телефон нөмірін көрсету
Омск, улица Лукашевича, 33
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Шаурма Лаваш, Омбы, фото
Тез тамақтану Шаурма Лаваш, Омбы, фото
Тағы 15
Шолу
Фотосурет
25
Пікірлер
154
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Омск, улица Лукашевича, 33
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 700-67-76
Телефон нөмірін көрсету
mylavash.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

ХК Авангард
296 м
4
ХК АвангардМикрорайон ПрибрежныйЗаречнаяЗелёный бульварВзлётная улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Картамен төлеу
Тегін жеткізу
Өзіңізбен бірге кофе
Шай
Кофе
Өзі тасымалдау
Тағамға жеңілдіктер
Орташа шот:150–200 р.
Бағалар:орташа
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, QR-код, Жылдам төлем жүйесі, несие картасымен төлеу
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, арнайы ұсыныстар, бонустар, сыйлықтар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

17:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
333 баға
Осы орында бағалаңыз

154 пікір

Әдепкі бойынша
D
Ddaasaiq
4 деңгейлі қала білгірі
29 тамыз 2024
Недавно посетил "Шаурма Лаваш" на улице Лукашевича, 33, и остался очень доволен! Шаурма была вкусной, с большим количеством свежих овощей и нежным мясом. Лаваш был хрустящий и тонкий, что придавало блюду дополнительную изюминку. Персонал приветливый и вежливый, заказ был готов довольно быстро. Обстановка в заведении простая, но уютная. Цены вполне разумные, учитывая качество блюд. Рекомендую это место всем любителям вкусной и сытной еды!
1
Ұйым жауабын қарау
Максим Хайретдинов
3 деңгейлі қала білгірі
11 шілде 2024
Недавно мне повезло побывать в таком замечательном месте как "Шаурма Лаваш" Хотел бы вам немного рассказать об этом заведение. Во-первых, здесь продается очень вкусная и сытная шаурма.Также хочу сказать что выбор шаурмы очень большой от классической до корейской. Во-вторых, хочу отметить то что персонал очень вежливый и порядочный, выполняют свою работу очень грамотно и хорошо. В-третьих, в этом заведение есть два вида меню обычное и Шаверма-бар, не многие заведение могут этим похвастаться. Ну и напоследок хочу сказать что здесь часто проходят различные акции. Желаю вам тоже посетить это заведение с отличным стритфудом.
1
Ұйым жауабын қарау
Артур Зайцев
9 деңгейлі қала білгірі
20 шілде 2024
Сначала по самому заведению! Очень прям хитро сделано стойка выходит по грудь,что бы люди не ели а сразу уходили? За это огромный минус потому что хотелось сесть и скушать шаурму а эти стулья и стойка для людей ростом 210 см,второе это музыка,она так громко орет что пришлось 3 раза повторять заказ,хотелось просто уйти,просто жена у меня добрая! Теперь по самому вкусу и качеству шаурмы: вкус не плохой по моим пробам так как я пробовал во многих городах это 7 из 10 Но так же минус самого заведения в как я уже говорил стойка+ стулья+ не дали не одной салфетки+ сок на котором состав без сахара пить не возможно т.к. это не яблоко а чистый сахар! Заведения 4 из 10 Могли бы быть классными но увы
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі