Іздеу
Маршруты
Карты · Краснодар · Тез тамақтану

ШашлыкJan

Рейтинг 4,2
30 баға
Уақытша жұмыс істемейді
Краснодар, Северная улица, 510
Ұйым қайта ашылды ма?
Ия
Жоқ
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану ШашлыкJan, Краснодар, фото
Тез тамақтану ШашлыкJan, Краснодар, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
9
Пікірлер
13
Ерекшеліктер

Мекенжай

Краснодар, Северная улица, 510
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  10
10 мест с вкусной шаурмой в Краснодаре
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Северная улица
80 м
4
Северная улицаУлица КорницкогоПромышленная улицаТабаккомбинатУлица Будённого
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Өзіңізбен бірге кофе
Жеткізу
Орташа шот:бастап 300 р.
Бағалар:орташа
Ас үй:аралас
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Нахлебник
Рейтинг 5,0
Краснодарский парень
Рейтинг 4,9
Rostics
Рейтинг 4,6
Rostics
Рейтинг 4,4
Пиросетия
Рейтинг 4,8
Рейтинг 4,2
30 баға
Осы орында бағалаңыз

13 пікір

Әдепкі бойынша
Владимир Анисимов
7 деңгейлі қала білгірі
12 тамыз 2019
готовят неплохо шашлык, овощи на мангале. Несколько раз заказывали с доставкой, но в последний раз неприятно были удивлены выявленным обвесом - вместо заявленных 700гр шашлыка по факту получили 560, вроде мелочь, но неприятно...
3
1
НаталиЯ
6 деңгейлі қала білгірі
6 желтоқсан 2018
Самые лучшие шашлык из шеи, грибы и лаваш из тандыра в городе!! настойчиво рекомендую! Есть доставка, но мы не пользовались, т.к. живем рядом. Попробовав единожды, превратились в постоянных клиентов.
4
2
Barbossa
26 деңгейлі қала білгірі
21 қазан 2019
По большей части - это шашлычная на вынос, хотя в помещении стоит пару - тройку столиков, где также можно перекусить. Но это не удобно. Помещение очень маленькое. Кроме мяса есть ещё выпечка: лепешки, самса и т.п. Ещё пару тройку месяцев назад поставил бы 5, но сейчас - только 3. Причина: обеденные скидки убрали, цены выросли, качество мяса ухудшилось. Сервис также захромал: заказал по телефону на вынос, приехал к назначенному ИМИ ЖЕ времени, в результате прождал ещё 15 минут. Опоздал домой к столу. Было неприятно. Говорят, изменения пришли со сменой хозяев. За эту информацию не ручаюсь, но объективно стало хуже. От оставленных ранее трех звезд, заберу еще две, поставив лишь одну звезду позора. Покрасить бы ее еще в черный цвет. Почему? К испортившемуся качеству добавился непростительный обман. И ладно бы по мелочи. А то из оплаченных мною 300 граммов свинины недовесили 100. Не заметил сразу только потому, что в общем боксе был еще картофель и люля. Позорники! Больше к ним ни ногой!
4
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі