Іздеу
Маршруты
Карты · Ташкент · Кафелер

Шашлык

Рейтинг 5,0
3557 баға
12:00-ге дейін жабық
+998 98 101 01 11
Телефон нөмірін көрсету
Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, махаллинский сход граждан Нур
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе Шашлык, Ташкент, фото
Тағы 279
Шолу
Фотосурет
289
Пікірлер
1043
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, махаллинский сход граждан Нур
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+998 98 101 01 11
Телефон нөмірін көрсету
taplink.cc

Жұмыс уақыты

12:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Hamid Olimjon
810 m
2
Hamid OlimjonAmir Temur xiyoboniYunus Rajabiy
Shastri koʻchasi
230 m
4
Shastri koʻchasi5-PoliklinikaUspenskiy nomidagi musiqa litseyi6-TugʻruqxonaAmir Temur xiyoboni metrosi
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Ас үй:ұлттық
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

04:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Bellissimo Pizza
Рейтинг 4,8
Bellissimo Pizza
Рейтинг 4,7
Cake Lab
Рейтинг 5,0
Cake Lab
Рейтинг 4,9
Cake Lab
Рейтинг 5,0
Рейтинг 5,0
3557 баға
Осы орында бағалаңыз

1043 пікір

Әдепкі бойынша
Гедонизм на минималках
30 деңгейлі қала білгірі
29 мамыр
Отличное место с шикарным мясом и приятным видом на парк. Были здесь в первый день путешествия по Узбекистану, и всю поездку вспоминали их шашлык – лучше так и не нашли. Наполеон это теперь для нас не торт, а идеальный вид шашлыка. Очень вкусный лимонад груша-щавель.
O
Ozoda Yunusova
7 деңгейлі қала білгірі
2 мамыр
Я тут была впервые с подругой, атмосфера дизайн очень красивый, уютно но очень шумно, возможно мы попали в пик время, обслуживание вообще 2ка из 5, пока не позовешь никто меню не даст, я для дочки попросила маленькую ложку раза 3 и в итоге не принесли и я дала суп большой ложкой что было очень не удобно, заказывали салат шашлык и хлеб, официант принес шашлык (на вкус очень вкусный но вот порция маленькая за такую сумму 35тыс), официант забыл приносить хлеб хотя 2раза просили и когда мы уже почти доели шашлык вспомнил и принес, а про салат вообще забыл и в итоге мы отменили салат. Я сюда возвращаться не буду хотя там очень уютно и вкусно
Гулёра Камиловна
14 деңгейлі қала білгірі
13 маусым
Неотменный шашлык Всё очень вкусно и свежее!Персонал очень отзывчивый и вежливый 🥳👍🙏Олот самса очень вкусная👍Нужно заранее заказать столик так как народу очень много!Желаю дальнейшего процветания и удачи хозяевам и,организаторам и коллективу. Особый респект управляющему заведения!Сразу заметно что профи своего дела!Чисто и уютно самое главное комфортно.В Уборной очень чисто и аккуратно что самое главное в нынешние дни.
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі