Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург және Ленинград облысы · Детейлинг

Sh Detailing

Рейтинг 4,6
15 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (921) 921-03-28
Телефон нөмірін көрсету
посёлок Пригородный, Вырицкое шоссе, 3А
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Детейлинг Sh Detailing, Санкт‑Петербург және Ленинград облысы, фото
Тағы 14
Шолу
Фотосурет
24
Пікірлер
12
Ерекшеліктер

Мекенжай

посёлок Пригородный, Вырицкое шоссе, 3А
Бағыт

Контактілер

+7 (921) 921-03-28
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Центральная улица
261 м
4
Центральная улицаГатчина – Варшавский вокзалГатчина-ВаршавскаяКладбищеСолнечная улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Салонды химиялық тазалау
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,6
15 баға
Осы орында бағалаңыз

12 пікір

Әдепкі бойынша
Екатерина К.
15 деңгейлі қала білгірі
4 ақпан 2025
Были сегодня, оставили машину на премиум мойку без багажника. После мойки машину не узнать — чистая, красивая, блестящая, мой внутренний перфекционист не нашел ни одного косяка. Карты дверей, подстаканники, стекла, все щели и труднодоступные места — все начисто вымыто 🙏🏻 Огромное спасибо ребятам, еще приедем и посоветуем другим 🤗
Ұйым жауабын қарау
Алина Ш.
3 деңгейлі қала білгірі
2 мамыр 2025
Вчерашняя мойка автомобиля превзошла все мои ожидания! Я просто в восторге! Раньше доверяла свою машину только Петербургским мойкам, так как в Гатчине, казалось, не найти достойного сервиса. Но, следуя рекомендации, решила рискнуть и ни секунды не пожалела! Результат стоит каждой потраченной копейки! Моя машина теперь сияет, словно только что из автосалона! Идеальная чистота, бережное отношение и безупречный сервис. Персонал - настоящие профессионалы, внимательные и доброжелательные. Теперь это мое любимое место для мойки, и могу с уверенностью сказать: моют здесь лучше, чем в самом Петербурге! Спасибо вам за такую прекрасную работу!
Роман Рыбинкин
6 деңгейлі қала білгірі
16 қаңтар 2025
Эта лучшая мойка на которой я был. Цена=качество! Отмыли все. Машина была после ДТП, долго стояла на улице, думал уже не смогут отмыть, но все получилось! Рекомендую! Спасибо 🤝
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі