Іздеу
Маршруты
Карты · Сочи · Тырнақ студиясы

Sensei

54 пікір
Ұйым көшіп кетті
+7 (999) 654-64-62
Телефон нөмірін көрсету
Сочи, Кирпичная улица, 1/1к1
Жаңа мекен-жайды: Сочи, улица Гастелло, 28Б
Өту
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Тырнақ студиясы Sensei, Сочи, фото
Тырнақ студиясы Sensei, Сочи, фото
Тағы 41
Шолу
Фотосурет
51
Пікірлер
54
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ұйым келесі мекен-жайға көшті:
Сочи, улица Гастелло, 28Б

Контактілер

+7 (999) 654-64-62
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Магазин Волна
320 м
4
Магазин ВолнаАвтошколаЛавроваяСанаторий АдлерАдлер
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Wi-Fi
Тырнақ ұзарту
Артдизайн
Итпен мүмкін
Алдын ала жазылу
Классикалық әйелдер маникюрі, жабынмен:бастап 900 р.
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Тырнаққа арналған:әйелдер педикюрі, әйелдер маникюрі, тырнақ дизайны, аппараттық педикюр, аппараттық маникюр, комби маникюр, комби педикюр, smart-педикюр
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Осы орында бағалаңыз

54 пікір

Әдепкі бойынша
Галина Романенкова
9 деңгейлі қала білгірі
22 мамыр 2025
Отлично! Была у мастера Анастасии на наращивании ногтей. Я сама мастер и занимала призовые места по моделированию и дизайну ногтей, поэтому очень тщательно подходила к выбору мастера на новом месте. 1. Стерильно: видела уз мойку, нормальный сухожар, инструменты из крафт-пакета. 2. Удобное место клиента, все предусмотрено 3. Ногти шикарные получились))) 4. У меня чувствительная кутикула, и то что мне было не больно - хороший показатель 5. Приятная беседа 6. Предложили чай/кофе и даже принесли конфетки 7. Отдельное спасибо за милый дизайн 8. Очень демократичная цена, такая работа должна стоить дороже Короче 5++++++
Ұйым жауабын қарау
Ангелина Пупкина
3 деңгейлі қала білгірі
28 қараша 2025
Была у мастерицы Анастасии, всё было замечательно! Быстро, качественно, на удивление бюджетно. Девушка оказалась очень приятной и дружелюбной, располагающей к себе. Предложила чай/кофе перед сеансом). Я интроверт и обычно чувствую неловкость на маникюре, но тут как-то сразу расслабилась и комфортно провела время за ненапряжной беседой. Салон симпатичный. Со стерилизацией и чистотой всё отлично. В общем, определённо рекомендую это место, и в частности Анастасию.
Ұйым жауабын қарау
Александра Овчаренко
4 деңгейлі қала білгірі
13 қыркүйек 2025
Была у Анастасии на маникюре (выкладной френч 💅) должно быть перенаращивание. В итоге наращивание мне не сделали, кутикулу не срезали просто обработали, выкладной френч был сделан френч гелем , основа легла плешивинько, улыбку сделали гель лаком и сверху блестящий гель в итоге при опиле из внутри ногтя естественно гель лак слез в внутри ногтя мне покрасили лаком и покрыли топом и под ногтями были просто бугры... Через день гель у кутикулы отслоился. Выкладной все же лучше делать полигелем) за кофе отдельное спасибо..
3
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі