Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Өзіңізбен кофе

SeDelice

Рейтинг 4,0
56 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (968) 623-28-84
Телефон нөмірін көрсету
Москва, проезд Стратонавтов, 7, корп. 2 · м. Тушинская
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Өзіңізбен кофе SeDelice, Мәскеу, фото
Өзіңізбен кофе SeDelice, Мәскеу, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
7
Пікірлер
16
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, проезд Стратонавтов, 7, корп. 2м. Тушинская
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (968) 623-28-84
Телефон нөмірін көрсету
sedelice.ru
1

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Тушинская
97 м
2
ТушинскаяСпартакЩукинская
Метро Тушинская
98 м
4
Метро ТушинскаяТушинская (Тушино)МЦД ТушинскаяКлуб имени ЧкаловаСходненский тупик
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Капучино шыныаяғының бағасы:75–75 р.
Ас үй:еуропалық, орыс, француз, үйдегідей
Бағалар:төмен
Орташа шот:100–100 р.
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

13:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Строгинская гавань
Рейтинг 4,4
Republic Hall
Рейтинг 4,8
Легенда
Рейтинг 4,6
Сундук
Рейтинг 4,9
Ем
Рейтинг 4,4
Рейтинг 4,0
56 баға
Осы орында бағалаңыз

16 пікір

Әдепкі бойынша
Куратор
5 деңгейлі қала білгірі
21 наурыз 2022
Вчера взяла торт Герман на день рождения другу. В итоге очень расстроилась. Торт наивный, как будто я дома делала сама: коржи не пропитались, очень тонкий слой сгущёнки и масла между ними. Упаковка была испачкана изнутри, но я всё равно решила дать шанс этому торту, тк снаружи он хорошо выглядел, и состав хороший. Лучше бы взяла проверенную марку за ту же цену(((
1
Ұйым жауабын қарау
Владимир О.
3 деңгейлі қала білгірі
23 қазан 2021
Всегда покупали у вас торты и пирожные. Порадовали Герман, три шоколада, эклеры. Но последнее время качество тортов просто отвратительное. Изначально не придала значению чересчур жирному медовику, но сегодня пирожное «Вацлавское» полностью разочаровало, пришлось выкинуть. Ужасный жирный крем, видимо, с большим количеством дешевого маргарина, тухлый привкус. Невозможно есть, без преувеличения. Также всегда вкусное пирожное «шоколадный медовик» портит дешевая непонятная шоколадная крошка сверху. Сегодня однозначно деньги на ветер из-за отвратительного пирожного «Вацлавское» от французской пекарни. Вряд ли ещё что-то здесь купим, несмотря на то, что есть и удачные позиции.
Ұйым жауабын қарау
А
Анонимді пікір
15 қыркүйек 2020
Пекут вкусные багеты. Или как правильно говорить, выпекают?)) Кофе хорошей обжарки, кофе машины стоят приличные. Печеньки ещё часто беру. Пока всё нравится
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі