Іздеу
Маршруты
Карты · Сестрорецк · Автожуу

Самомойка

Рейтинг 4,9
1519 баға
Тәулік бойы
+7 (921) 977-78-77
Телефон нөмірін көрсету
Сестрорецк, улица Мосина, 67
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Автожуу Самомойка, Сестрорецк, фото
Тағы 23
Шолу
Фотосурет
33
Пікірлер
586
Ерекшеліктер

Мекенжай

Сестрорецк, улица Мосина, 67
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (921) 977-78-77
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Школа № 434
170 м
4
Школа № 434Платформа РазливРазливПриморское шоссе, 269Улица Мосина, 24
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Қызметкерлерді шақыру батырмасы
Өзіне-өзі қызмет көрсететін көлік жуу
Жуу:өзін-өзі қызмет ету
Шанақты жуу құны:бастап 150 р.
Төлем тәсілі:картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, қолма-қол ақшалай, алдын ала төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

10:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Звезда Инвест
Рейтинг 4,7
КлинiN
Рейтинг 4,7
Мой Сам!
Рейтинг 4,1
Мой Сам!
Рейтинг 4,1
Ru_Wash
Рейтинг 4,9
Рейтинг 4,9
1519 баға
Осы орында бағалаңыз

586 пікір

Әдепкі бойынша
Владимир
6 деңгейлі қала білгірі
19 сәуір
Всё прошло отлично. Но. Чтобы нормально, быстро и соответственно бюджетно помыть машину, надо приноровиться. Думаю , что трёх раз будет достаточно, чтобы понять алгоритм своих действий. Если вы много ездите и не часто посещаете мойку - смыть грязь бесконтактной мойкой скорее всего вряд ли получится. Придётся поработать мочалкой...
А P
20 деңгейлі қала білгірі
2 наурыз
Отличная самомойка! Напор хороший, пена, воск - все как надо! Ребята чистят от наледи, все супер! Первый раз в жизни устала лить воду, чтоб вымыть машину😅 Раньше мне попадались мойки, где за эти же деньги только бегом можно оббежать вокруг машины 3 раза. Их минусов - долгая очередь. Я ждала 40 минут в очереди из 3 машин.
Наталья Ш.
3 деңгейлі қала білгірі
20 наурыз
В Сестрорецке, к сожалению, дефицит моек, отсюда и отсутствие конкуренции Потратила 350 руб, нажимала все кнопки по очереди Пена - никакая, трата денег Все остальные моющие средства - не моют вообще! Даже стекло не отмылось! А еще пол часа в очереди стояла, подумала, раз очередь - значит хорошая мойка До этого мыла в городе в определенных местах, есть с чем сравнить - за 250 руб до блеска!здесь можно только пыль смахнуть, про мытье нет и речи Все моющие кнопки - ноль! Трата денег и разочарование Не рекомендую!
2
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі