Іздеу
Маршруты
Карты · Реутов · Мейрамханалар · Самарканд

Самарканд

Рейтинг 4,7
72 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Реутов, улица имени Академика В.Н. Челомея, 12
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Мейрамхана Самарканд, Реутов, фото
Мейрамхана Самарканд, Реутов, фото
Тағы 2
Шолу
Фотосурет
9
Пікірлер
40
Ерекшеліктер

Мекенжай

Реутов, улица имени Академика В.Н. Челомея, 12
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Новокосино
890 м
2
НовокосиноНовогиреевоУлица Дмитриевского
Носовихинское шоссе, 27
125 м
4
Носовихинское шоссе, 27Городской судСтадион ОлимпУлица Академика ЧеломеяНовокосинская улица, 51
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Жазғы дәліз
Картамен төлеу
Wi-Fi
Бизнес-ланч
Таңғы ас
Отырғызу үшін залдағы үстелдер саны:8–36
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, банктік аударым бойынша, онлайн
Мекеме түрі:кәуап, отбасылық мейрамхана, шайхана, халал мейрамхана
Ас үй:шығыс
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Чайхона № 1
Рейтинг 4,6
Китчен
Рейтинг 4,9
Тануки
Рейтинг 4,8
Кар-ланч
Рейтинг 4,8
Тануки
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,7
72 баға
Осы орында бағалаңыз

40 пікір

Әдепкі бойынша
дмитрий федоров
5 деңгейлі қала білгірі
25 қыркүйек 2023
Был по работе в этом районе и искал где перекусить. В навигаторе наткнулся на данное заведение. Рейтинг хороший и решил заехать! Взял обед за 300₽ (выбор сочетания обеда приятно удивил, только мясного на второе позиций 5), порции прям хорошие и вкусно по-домашнему) Вежливый персонал P.s. Вернусь ещё!
Denis P.
6 деңгейлі қала білгірі
5 қараша 2022
Место скромное, но часто именно такие таят в себе неожиданно приятные сюрпризы. Зашли попробовать шашлык на вынос, заодно взяли лагман, самсу и лепешку. Шашлык из бараньей мякоти шикарный - на удивление мягкий, сочный вкусный, жирный в самую меру, лучше пока не пробовал, хотя много где брал, включая тот же Кавказ и Узбекистан. надеюсь, что не просто повезло, а так постоянно. Лагман вкусный, но его вариаций куча и там уж кому что больше нравится. Самса жирновата и на странном жиру, но наверное на Узбекский манер (там не пробовал) - татарская вариация нравится больше. А вот лепешки разочаровали, даже рядом не идут с теми, которые брали в Самарканде (почти слоистое тесто, которое не черствеет неделю) - тут довольно пресно, обычное и черствеет через день. Но лепешка - мелочь на общем фоне.
2
иванникованадя и.
3 деңгейлі қала білгірі
15 мамыр 2023
Вчера пообедали в кафе "Самарканд. Впечатления самые положительные!! Вкусно, чисто, уютно. спокойно. Прямо удивительно, что есть в Москве такое местечко!! Брали швшлык, пельмени, лагман, манты. Всё вкусно.всё свежее. Шашлык вкуснейший!! Спасибо огромное.Будем заходить ещё к вам.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі