Іздеу
Маршруты
Карты · Дондағы Ростов · Аспаздық дүкені

Рогалик

Рейтинг 4,7
283 баға
20:00-ге дейін ашық
+7 (961) 401-84-84
Телефон нөмірін көрсету
Ростов-на-Дону, Красноармейская улица, 202
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Аспаздық дүкені Рогалик, Дондағы Ростов, фото
Аспаздық дүкені Рогалик, Дондағы Ростов, фото
Тағы 27
Шолу
Фотосурет
37
Пікірлер
134
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ростов-на-Дону, Красноармейская улица, 202
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (961) 401-84-84
Телефон нөмірін көрсету
keks-bakery.ru

Жұмыс уақыты

20:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Проспект Чехова
131 м
4
Проспект ЧеховаВорошиловский проспектКировский проспектУлица Максима ГорькогоЛермонтовская улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Тұрақ
Картамен төлеу
Wi-Fi
Асты алып шығару
Жазғы дәліз
Итпен мүмкін
Сыйлық сертификаты
Шай
Кофе
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, онлайн, QR-код, Жылдам төлем жүйесі, несие картасымен төлеу
Музыка:лаунж
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, арнайы ұсыныстар, бонустар, сыйлықтар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

12:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,7
283 баға
Осы орында бағалаңыз

134 пікір

Әдепкі бойынша
Максим Холопченко
6 деңгейлі қала білгірі
12 наурыз
По сути, неплохое заведение. Я первый раз его посетил и, в принципе, понимаю, как нужно работать в таких заведениях и как всё заведено. Десерты неплохие, напитки тоже вкусные. Но обслуживание — это что-то ужасное. Я сам работник такого заведения и никогда бы не позволил ни себе, ни своим коллегам так общаться с посетителями. Очень грубо и неуважительно. Задали вопрос, а в ответ — вздох и максимально недовольный взгляд. Ну и ответ, соответственно, такой же. Спросили про десерт: есть или нет? А ответили: «Нет, нету и не будет»(очень грубо и недовольно) Обслуживала девушка с темными волосами, 12 марта, во второй половине дня.
1
Ұйым жауабын қарау
ОИ
2 деңгейлі қала білгірі
20 наурыз
Что случилось с заведением? Мясные блюда отвратительного качества, их невозможно есть, как-будто они лежат в холодильнике неделями, и это не первый случай и даже не второй, давали шанс много раз этому заведению,хотелось бы сюда приходить очень уютно и расположение удобное, но увы…выпечка топ,салаты неплохо, но мясо🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️вы так совсем потеряете постоянных клиентов,примите меры! Или с товарным соседством какая то проблема или с качеством сырья, или повара лагают у вас
Марина Р.
5 деңгейлі қала білгірі
7 қараша 2025
Наше любимое место: выручает всегда) 1. Офис открывали - заказали у них и закуски, и плов. Все были сыты и довольны) 2. Вкусный обед - всё всегда свежее, а иногда и на ужин забегаем взять на вынос, так как вкусно по-домашнему) 3. Всю беременность приходила - собирала комплименты от ребят) и угощалась легким вкусным кофе и десертами) 4. А на выписку - в режиме сверх скорости и сверх внимания управляющая Анастасия собрала для нас шикарные боксы, чтобы мы могли угостить близких, которые встречали нас в роддоме) в такие моменты особенно важно заботливое внимание и понимание. Так как волнение на пределе, не особо получается все объяснять, а время ограничено. Анастасия, спасибо Вам от души🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі