Іздеу
Маршруты
Карты · Евпатория · Кафелер

Рим кафе

Рейтинг 4,4
142 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (978) 975-75-49
Телефон нөмірін көрсету
Евпатория, улица Дмитрия Ульянова, 8
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кафе Рим кафе, Евпатория, фото
Кафе Рим кафе, Евпатория, фото
Тағы 94
Шолу
Жаңалықтар
4
Фотосурет
104
Пікірлер
89
Ерекшеліктер

Мекенжай

Евпатория, улица Дмитрия Ульянова, 8
Бағыт

Контактілер

Доставка
+7 (978) 975-75-49
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

ТЦ Фортуна
7 м
4
ТЦ ФортунаПионерская улицаГортеатрЦентральный рынокРабочая улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Wi-Fi
Тегін жеткізу
Өзіңізбен бірге кофе
Жеткізу
Таңғы ас
Бизнес-ланч
Балалар мәзірі
Бағалар:орташа
Орташа шот:300–600 р.
Төлем тәсілі:дисконттық жеңілдіктер жүйесі, қолма-қол ақшалай, электронды ақшалармен, банктік аударым бойынша
Музыка:лаунж
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

10:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Цех
Рейтинг 5,0
Клевое место
Рейтинг 5,0
Круассан
Рейтинг 5,0
Суши Wok
Рейтинг 5,0
Кавабанга
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,4
142 баға
Осы орында бағалаңыз

89 пікір

Әдепкі бойынша
Алёна Миронова
4 деңгейлі қала білгірі
27 сәуір 2022
Прекрасное место. Удобное расположение, особенно для людей любящих покушать после прогулки у моря. Приятный МЯГКИЙ интерьер, два зала с детской зоной, изолированных друг от друга. Проводятся различные мастеклассы для детей, что является тоже большим плюсом. Сервис на уровне, приятно приходить и знать что тебе рады. Ценник средний, за такое качество. Есть всё и даже больше, хитом называют бельгийские вафли и роллы без риса. Все очень вкусно. Частых гость у них. Рекомендую однозначно
1
3
Ұйым жауабын қарау
Шурова Евгения Сергеевна
6 деңгейлі қала білгірі
22 қыркүйек 2022
Очень радостно, что в любимой Евпатории появилось такое замечательное место! Приятная атмосфера, уют, чистота, приветливый персонал. Нас обслуживала официант Виктория, очень милая девушка) Заказывали запеченный ролл с угрем, сливочный лосось, салат Рим, бургер Дровосек, вафли с креветками, тартар с тунцом и мароканский чай. Все порции более чем большие, наелись досыта, пришлось забирать то, что уже «не помещалось»))
3
2
Ұйым жауабын қарау
Светлана
11 деңгейлі қала білгірі
23 маусым 2023
1. Еда 50/50, некоторые позиции очень вкусные, некоторые полная шляпа. А иногда даже вкусные позиции повар портит. 2. Обстановка 50/50. С одной стороны тихо, есть детская зона. С другой - постоянный странный неприятный запах, детская разгромлена в хлам. 3. Обслуживание 50/50. Все очень вежливые и милые, но заказ можно ждать больше часа, про вас могут вообще забыть. Итог: последний год часто ходили в это кафе, каждый раз было это ощущение 50/50. Все таки теперь окончательно могу сказать - нечего здесь делать. Больше сюда ни ногой.
1
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі