Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург және Ленинград облысы · Медициналық орталық, клиника

Rautmed

Рейтинг 3,5
23 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
посёлок Сосново, Озёрная улица, 4Б
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Медициналық орталық, клиника Rautmed, Санкт‑Петербург және Ленинград облысы, фото
Медициналық орталық, клиника Rautmed, Санкт‑Петербург және Ленинград облысы, фото
Тағы 1
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
8
Пікірлер
13
Ерекшеліктер

Мекенжай

посёлок Сосново, Озёрная улица, 4Б
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Сосново – Центр
142 м
2
Сосново – ЦентрЛесная улицаРазвилка
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Кепілдік
Тегін консультация
Коронавирусқа тест
Бөліп төлей отырып тістерді емдеу
Клиника мамандығы:ортопедия, педиатрия, стоматология, диагностика
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Науқандар:науқандар
Қызметтер:хирургия, эстетикалық стоматология, имплантология, рентгенография, ортодонтия, протездеу, терапия, пломбалау, тіс жұлу, ағарту, кариес емдеу, винирлер мен люминерлер, брекеттер, ауыз қуысының гигиенасы, тіс қаптамалар, қызыл иек емдеу, каналдарды емдеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Хеликс
Рейтинг 5,0
Рейтинг 3,5
23 баға
Осы орында бағалаңыз

13 пікір

Әдепкі бойынша
Анастасия Анатольевна
7 деңгейлі қала білгірі
28 желтоқсан 2021
Посещали детского педиатра,Рузанну Владимировну.Очень приятная женщина и хороший специалист.В общем по клинике,ребята только недавно открылись,конечно предоставляемых услуг пока очень мало.Есть лаборатория,но один раз подвели по срокам готовности пцр теста.Администратор не обладает точностью предоставляемых услуг по анализам.Спросила,в итоге за ответом пришлось обращаться в интернет.Но я уверенна,что эти недочеты дело времени.Персонал доброжелательный,приветливый.Желаю ,вам,скорейшего процветания !
Надежда Новикова
4 деңгейлі қала білгірі
14 наурыз 2022
Удалили зуб мудрости, через 5 дней началась невыносимая боль, решила съездить в клинику ,в которую хожу постоянно.. итог : 1. после удаления зашили воспаление с гноем , кторорое воспалилось ещё сильней. 2. Сказали делать ванночки хлорогексидином и ромашкой , а как оказалось их делать было нельзя. 3. Зашили задев нерв Моя вина, что не взяла чек, так бы обратилась куда нибудь дальше . Вывод: скупой платит дважды , а я повелась на цены которые значительно ниже чем в Питере
1
игорь г.
3 деңгейлі қала білгірі
28 желтоқсан 2021
Сдавали тест ПЦР, результаты пришли с опозданием на 7.5 часов. Из-за этого были проблемы при посадке на транспорт. На ресепшене сидит женщина совсем не компетентна в вопросе связано с оформлением документов, наделала кучу ошибок на уровне младших классов, в итоге оформляли полчаса. Не советую сдавать у них тесты никому, лучше доехать до СП-б. Лично я остался недоволен данным заведением, туда больше не ногой.
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі