Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Төлем терминалы

QIWI

2 пікір
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 707-77-59
Телефон нөмірін көрсету
Москва, Пятницкое шоссе, 47
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Шолу
Фотосурет
Пікірлер
2
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, Пятницкое шоссе, 47
Бағыт

Контактілер

8 (800) 707-77-59
Телефон нөмірін көрсету
qiwi.com

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Пятницкое шоссе
780 м
2
Пятницкое шоссеМитиноВолоколамская
4-й микрорайон Митина
256 м
3
4-й микрорайон МитинаМетро Пятницкое шоссеПятницкое шоссе, 37Ангелов переулок
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

QIWI
Төлем терминалы
Әлі бағалар жоқ
QIWI
Төлем терминалы
Әлі бағалар жоқ
QIWI
Төлем терминалы
Әлі бағалар жоқ
Qiwi
Төлем терминалы
Әлі бағалар жоқ
Qiwi
Төлем терминалы
Әлі бағалар жоқ
Qiwi
Төлем терминалы
Әлі бағалар жоқ
Qiwi
Төлем терминалы
Әлі бағалар жоқ
QIWI
Төлем терминалы
Әлі бағалар жоқ
Qiwi
Төлем терминалы
Әлі бағалар жоқ
Qiwi
Төлем терминалы
Әлі бағалар жоқ
Осы орында бағалаңыз

2 пікір

Әдепкі бойынша
ienu ienu.
5 деңгейлі қала білгірі
26 маусым 2019
Моя любовь к этой компании началась, когда их сервис спас мне жизнь. Раньше (это было больше 10 лет назад)за пополнение телефона киви брали комиссию, но эти деньги шли в личный кабинет. Однажды я был в центре Москвы и получил тепловой удар. В глазах вдруг начало темнеть, голова адски кружилась, в горле пересохло. Прохожие шарахались, принимая за пьяного. И в этом невменяемом состоянии где то посеял барсетку. Без денег и даже проездного, в трех часах езды от дома. И только я подумал, хорошо хоть телефон в кармане, но не тут то было! Я кинулся к телефону, а там пустота. не хватает, говорят средств, для звонка. Билайн списывал деньги просто так и причем, в самый неожиданный момент. Экстренный вызов не соединялся. Позвонить родным мне было не на что. И тут мне на глаза попался терминал киви (тогда они только появились) я вспомнил, что несколько раз пополнял телефон через него и вспомнил, что было написано, при пополнении на экране о деньгах, накапливающихся в личном кабинете. Попробовал зайти в лк. и точно, там эти самые проценты и лежат. Этого как раз хватило, что бы телефон заработал, я смог позвонить родным и вызвать помощь. Спасибо, киви!
1
1
Denis
27 деңгейлі қала білгірі
10 қаңтар 2019
Грязные экраны.
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі