Іздеу
Маршруты
Карты · Уфа · Супермаркет

Пятёрочка

Рейтинг 4,3
1162 баға
08:00-ге дейін жабық
8 (800) 555-55-05
Телефон нөмірін көрсету
Уфа, Айская улица, 91
Сақтау
Толығырақ білу
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Супермаркет Пятёрочка, Уфа, фото
Супермаркет Пятёрочка, Уфа, фото
Тағы 50
Акция в «Пятёрочке» - кухонные ножи всего за 1 рубль!
Толығырақ
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
60
Пікірлер
265
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Ножи за 1 руб.!
Работа рядом с домом
Любой кофе от 36 рублей
Любой кофе от 36 рублей
Любой кофе от 36 рублей
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Уфа, Айская улица, 91
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 555-55-05
Телефон нөмірін көрсету
5ka.ru

Жұмыс уақыты

08:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

БГАУ
12 м
4
БГАУУлица 8-го МартаАйская улицаФирма МирУфагаз
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тұрақ
Наубайхана
Өзіңізбен бірге кофе
Төлем тәсілі:жеңілдікті санаттарға қызмет көрсету бойынша жеңілдіктер, дисконттық жеңілдіктер жүйесі, қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Акция
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау

Келушілер саны және жұмыс кестесі

05:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
1162 баға
Осы орында бағалаңыз

265 пікір

Әдепкі бойынша
Алина Агзамова
3 деңгейлі қала білгірі
12 наурыз
отличный магазин у дома с доступными ценами и постоянными акциями. Мне нравится большой выбор свежих продуктов и наличие собственной выпечки, которая всегда радует качеством.
3
1
Ольга Банникова
10 деңгейлі қала білгірі
9 қыркүйек 2025
Вынуждена посещать этот магазин Пятёрочка,т.к.находится рядом. Не нравится,потому что часто наблюдаю беспорядок в торговом зале,частенько не соответствие цены на кассе , ассортимент оставляет желать лучшего. Единственное,что довольна,что появились кассы самообслуживания-удобно,быстро и не надо контактировать с кассирами ,которые тоже к себе не располагают.
2
2
Ольга Ш
4 деңгейлі қала білгірі
4 қаңтар
Зашла в магазин 04.01. примерно в 15.00 купить овощи, взяла баклажаны и виноград, подошла к кассе - там никого. В углу где-то глазами увидела продавца, попросила обслужить, она отправила меня к кассе самообслуживания. Товар необходимо было взвесить, я запуталась, продавец с претензией и на повышенных тонах со мной разговаривала. На просьбу меня просто обслужить без повышения тона - ответила также громко и с напором, что она этим и занимается. Человек просто даже не понимает, как общаться с покупателем. Пожалуйста, обучите свой персонал, а то как в советском магазине - никакого сервиса. И жалобы им не страшны, как сказала мне продавец. Кстати, когда я подошла к кассе - никого рядом не было кроме меня... Вообщем, в этот магазин больше не пойду - неприятно ужасно.
4
2
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі