Іздеу
Маршруты
Карты · Минск · Автожуу

Прокомплекс

Рейтинг 4,7
77 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+375 33 324-52-45
Телефон нөмірін көрсету
Минск, улица Казинца, 21, корп. 5
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Автожуу Прокомплекс, Минск, фото
Автожуу Прокомплекс, Минск, фото
Тағы 20
Шолу
Фотосурет
30
Пікірлер
34
Ерекшеліктер

Мекенжай

Минск, улица Казинца, 21, корп. 5
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+375 33 324-52-45
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Аэродромная
2 км
2
АэродромнаяНеморшанский садСлуцкий гостинец
Международный университет
410 м
4
Международный университетБрестскаяКазинцаЛейтенанта КижеватоваПроходная
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Wi-Fi
Салонды химиялық тазалау
Резеңкенің қараю
Жылтырату
Алдын ала жазылу
Қорғаныс балауызын жағу
Жуу:жанасусыз, қолмен, кешенді, өзін-өзі қызмет ету, қозғалтқышты, астын, дөңгелектерді
Шанақты жуу құны:10–42 бел.руб.
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Химиялық тазарту:тері және күдері, автомобиль салонының, кілемдер
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Сивый мерин
Рейтинг 4,9
Элит Детейлинг
Рейтинг 4,6
АСК
Рейтинг 4,4
Gt
Рейтинг 5,0
Автомойка
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,7
77 баға
Осы орында бағалаңыз

34 пікір

Әдепкі бойынша
Денис Фещенко
4 деңгейлі қала білгірі
4 наурыз 2024
Очень плохо помыли машину , разводы как были так и остались , из-за тряпок так же разводы на кузове , фото прикрепляю. Мойщик не открывал багажник чтобы вытереть его , в итоге там все в воде и пене , тоже самое касается задних дверей, их надо было открыть с кнопки в салоне ( что на других мойках не вызывает вопросов) , по итогу там так же пена и вода , сушки с пистолета не было даже.
2
Dzmitry Katovich
7 деңгейлі қала білгірі
4 наурыз 2024
Могу сказать, что после смены владельца мойка стала на много хуже. Мыл авто у них два раза, хватило! В первый раз очереди не было и вымыли вроде бы нормально, попросил покрыть жидким кварцем, покрыли с разводами. Приезжал по записи уже второй раз, отвратительно вымыли авто, везде разводы как на крыше так и на зеркалах, тряпки используют не промыв водой, скорее всего все машины трут одной и той же. Заметил разводы, уточнил у администратора что это, на это он ответил что они здесь не причем, это мне так плохо авто покрыли кварцем)) Ну вот и думайте потом нужно ли вам ехать на эту мойку вовсе. Тут дело не в цене, за дешево но и помыли как будто под дождем, уж лучше заплатить 40р но не переживать за качество мойки. Вообще не советую сюда ездить, сохраните свое врем и нервы. Решил в конце дополнить, предыдущие отзывы никак не относятся к данной юр организации. Как писал ранее, уже другой хозяин и подход совершенно другой.
2
Р
Руслан Никитин
4 деңгейлі қала білгірі
19 қазан 2023
Очень хороша качественная мойка, и не дорого, полировка, химчистка, атикорозийная оброботка все что нужно, и больше всего понравилось это самообслуживания, время при достаточно, напор хороший качественная химия
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі