Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Азық-түлік дүкені

Продукты

Рейтинг 3,7
294 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (999) 229-85-83
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, бульвар Александра Грина, 2, корп. 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Азық-түлік дүкені Продукты, Санкт‑Петербург, фото
Азық-түлік дүкені Продукты, Санкт‑Петербург, фото
Шолу
Фотосурет
7
Пікірлер
115
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, бульвар Александра Грина, 2, корп. 1
Бағыт

Контактілер

+7 (999) 229-85-83
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Приморская
2,64 км
2
ПриморскаяГорный институтВасилеостровская
Площадь Беллинсгаузена
530 м
3
Площадь БеллинсгаузенаБульвар Александра ГринаГостиница ПрибалтийскаяБоцманская улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тұрақ
Мүгедектігі бар адамдарға арналған тұрақ
Фермерлік өнімдер
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

17:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

ВкусВилл
Рейтинг 4,6
Магнит
Рейтинг 4,3
Огород
Рейтинг 4,6
Магнит
Рейтинг 4,0
Перекрёсток
Рейтинг 4,4
Рейтинг 3,7
294 баға
Осы орында бағалаңыз

115 пікір

Әдепкі бойынша
Владислав Юнгблюд
4 деңгейлі қала білгірі
17 қыркүйек 2025
Очень завышены цены, кругом бардак. Из морозилки нельзя достать товар так как он вмёрз в лёд))) Чеков никто не даст, а ценников нет нигде. Продают алкоголь после запретов. Продавцу абсолютно всё равно на покупателей, сидит в телефоне и щёлкает семечки. В этот магазин не ногой. Единственный плюс что круглосуточный, но лучше пройти подальше чем покупать что-то здесь.
неки
2 деңгейлі қала білгірі
16 ақпан 2025
Полная антисанитария, завышенные цены,обманывают на кассе, узнал что продают алкоголь по ночам, паленые сигареты, просрочка, единственный плюс работают 24часа. В общем букет минусов, не советую туда идти
2
SSX
5 деңгейлі қала білгірі
25 қыркүйек 2025
Страна должна знать своих героев. Купил табачную продукцию, оказались подделкой, оплату табачной продукции просят производить через перевод, а когда говоришь, что не хочешь, вбивают ручками цену табака в терминал, не пробивая товар через кассу, что является нарушением. Табачная продукция не настоящие: во-первых, есть акцизная марка, которая давно исчезла. Во-вторых, марка - обычная вырезанная бумажка из А4. В-третьих, табачная продукция явный ***, что видно по несуществующему дизайну пачек и качеству продукта. В-четвёртых, тот товар, который они не могут подделать, например стики, продают с наценкой, хоть это и запрещено. Второе на что стоит обратить внимание, выставляют товар на полках за одну цену, а на кассе пробивают другую, пытаются уповать на невнимательность покупателей. Взял товар с полки за 100 рублей, на кассе пробили за 600, ну это уже смешно.
2
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі