Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу және Мәскеу облысы · Ет, шұжық дүкені

ПриМясе

Рейтинг 3,8
7 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (495) 150-55-40
Телефон нөмірін көрсету
деревня Покровское, Центральная улица, 33, корп. 10 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Ет, шұжық дүкені ПриМясе, Мәскеу және Мәскеу облысы, фото
Ет, шұжық дүкені ПриМясе, Мәскеу және Мәскеу облысы, фото
Тағы 2
Шолу
Фотосурет
6
Пікірлер
6
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

деревня Покровское, Центральная улица, 33, корп. 10этаж 1
Бағыт

Контактілер

+7 (495) 150-55-40
Телефон нөмірін көрсету
primyase.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Аутлет – Новая Рига
460 м
2
Аутлет – Новая РигаФабрикаБорзые
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 3,8
7 баға
Осы орында бағалаңыз

6 пікір

Әдепкі бойынша
к к
17 деңгейлі қала білгірі
7 маусым 2025
ПРИ МЯСЕ - отличное новое место в Гастровилле где Вам приготовят Великолепный стейк Нью-Йорк! Лучший во всём Аутлете на Новой Риге! Шикарная концепция, можешь сам выбрать себе стейк - и тебе его быстро и сочно прямо при тебе приготовят! А колбаски куриные с маринованными огурчиками - замечательная подача! Молодцы ребята - однозначно рекомендуем! Уверен, что плохие отзывы пишут конкуренты Кофемания и Сыроварня , где за такой же стейк блэк ангус 380 грамм Вам придется отвалить 7-8 тысяч! А у ребят 1300 руб!
Катерина Смирнова
7 деңгейлі қала білгірі
6 наурыз 2025
Не рекомендую. Бургер отвратительный! Все в майонезе, разваливается. Котлета вообще боль! Так ужарить мясо! И зачем спрашивать степень прожарки!?
1
Михаил
19 деңгейлі қала білгірі
22 ақпан 2025
Отвратительное место!!! Персонал на 2 с минусом, никаких улыбок, доброжелательности и гостеприимства вы здесь не увидите. Забыли приготовить вторую картошку фри, никаких «извините» не дождались, унылым голосом пробубнили «сейчас доделаем»…. При этом, готовый бургер и первая порция картошки фри стояли остывали…. Пошли за столик, попробовал картошку и бургер, вкус ужасный, не понимаю, как можно так испортить и бургер и картошку фри… понятное дело, за «забытой» порцией картошки фри возвращаться не стали. И когда платишь за бургер 900 рублей, ожидаешь что-то нормальное, но никак не это блюдо, внешне даже не сильно похожее не бургер. Никому не советую это заведение…
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі