Іздеу
Маршруты
Карты · Ростов облысы · Православ ғибадатханасы

Православный храм

Рейтинг 4,4
63 баға
Жұмыс кестесі көрсетілмеген
село Новобатайск, улица Ленина, 72
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Православ ғибадатханасы Православный храм, Ростов облысы, фото
Шолу
Фотосурет
1
Пікірлер
14
Ерекшеліктер

Мекенжай

село Новобатайск, улица Ленина, 72
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Школа
130 м
1
ШколаНовобатайск – центр
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Троицкая церковь
Православ ғибадатханасы
Рейтинг 4,6
Всехсвятская церковь
Православ ғибадатханасы
Рейтинг 4,7
Церковь Иоанна Богослова
Православ ғибадатханасы
Рейтинг 5,0
Церковь Трёх Святителей
Православ ғибадатханасы
Рейтинг 5,0
Софийская церковь
Православ ғибадатханасы
Рейтинг 4,6
Храм преподобного Серафима Саровского
Православ ғибадатханасы
Рейтинг 4,7
Храм Рождества Пресвятой Богородицы
Православ ғибадатханасы
Рейтинг 4,7
Покровская церковь
Православ ғибадатханасы
Рейтинг 5,0
Церковь царственных страстотерпцев
Православ ғибадатханасы
Рейтинг 5,0
Александро-Невская церковь
Православ ғибадатханасы
Рейтинг 4,7
Рейтинг 4,4
63 баға
Осы орында бағалаңыз

14 пікір

Әдепкі бойынша
К
Ксения Киселева
4 деңгейлі қала білгірі
3 қаңтар 2025
Хороший батюшка , служит от души!Да, у него строго надо всё придерживаться перед исповедованием и причащением.Но это того стоит, понимаешь что надо потрудиться чтоб прийти к Богу.Что бы не писали , Батюшка служит от души!Пригласили отпеть мамочку, всё сделал от души!В храме чувствуется, Божья благодать.Спасибо!
2
1
Арина Белинская
7 деңгейлі қала білгірі
29 қараша 2024
Огорчило отношение к прихожанам. На колонне, внутри храма, висит табличка, запрещающая разговоры. Так и написано "разговаривающим в Храме посылаются скорби и печали" Кто же этот добрый христианин, который за разговоры готов послать скорбь и печаль?! Не по христиански как-то. Хотела поставить свечу, но не оказалось наличных. Я плакала и очень хотела поставить свечу за упокой мамы. Но продавец свечей сказала нет денег - нет свечки. Дать посетителю храма свечу просто так, потому что человек в скорби и нуждается, работникам храма не пришло в голову.
3
3
Наталья Хонина
5 деңгейлі қала білгірі
5 маусым
Храм всегда закрыт. Захочешь прийти помолиться и «целуешь» закрытую калитку
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі