Іздеу
Маршруты
Карты · Ейск · Ересектерге арналған емхана

Поликлиника № 1

Рейтинг 3,7
510 баға
20:00-ге дейін ашық
+7 (86132) 2-29-62
Телефон нөмірін көрсету
Ейск, улица Победы, 97
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Ересектерге арналған емхана Поликлиника № 1, Ейск, фото
Ересектерге арналған емхана Поликлиника № 1, Ейск, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
7
Пікірлер
196
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ейск, улица Победы, 97
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Регистратура
+7 (86132) 2-29-62
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

20:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Аптека
107 м
4
АптекаГостиный дворЕйск – Рынок / ХлебозаводРынокЕйск
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

ОМС бойынша қабылдау
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

ФМБА, поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 4,6
Поликлиника № 2
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 2,0
Поликлиника № 3
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 3,8
Лечебный корпус
Аурухана, госпиталь бөлімшесі
Рейтинг 3,9
Онкодиспансер № 4
Диспансер
Рейтинг 3,6
Поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 4,0
Поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 4,4
Поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 3,1
Участковая больница
Ересектерге арналған аурухана
Рейтинг 3,5
Рейтинг 3,7
510 баға
Осы орында бағалаңыз

196 пікір

Әдепкі бойынша
Иван С.
2 деңгейлі қала білгірі
22 желтоқсан 2024
Выражаю благодарность медицинскому регистратуру Галине Васильевне Папашян и фельдшеру Марине Сергеевне Павловой. В результате их слаженных и оперативных действий успели доставить в неврологическое отделение мою жену с начинающим инсультом. Счет шел буквально на минуты. жизнь успели человеку спасти. Очень рад что в поликлинике № 1 работают отзывчивые специалисты. Сюкол Иван.
2
1
Татьяна Литвинова
2 деңгейлі қала білгірі
16 ақпан 2025
Плюсы: чистота в поликлинике, текущий ремонт. Обслуживание в регистратуре понравилось.Минусы: нет бесплатных бахил , или хотя бы аптечного магазина поблизости, где их можно приобрести. Но отзыв хочу написать об окулисте Шигаповой. Один раз была у неё я и один раз муж. Прием у этого горе-,, врача ,,длится 5 минут! И как результат неправильный диагноз. Поставила мне катаракту , прописала капли и сказала прийти через полгода. Через 3 месяца обратилась в другую клинику, т.к. улучшения не было. В результате диагноз - глаукома. Вот такой горе- ,, врач,, !!! Три звезды ставлю только поликлинике.
1
Виктория В.
5 деңгейлі қала білгірі
10 наурыз 2025
Это какой-то ужас, очередь в кабинет неотложной помощи дождалась только через 2часа, записей нет к моему терапевту, то ее нет, то все занято. Пришла брать больничный на что услышала фразу от врача «Тебе зачем? Ты ж из дома работаешь». Дорогая, поликлиника, научите своих врачей субординации и купите ртутный или без ртутный градусник(Потому что электронный очень сильно врет и показал у меня 35,3.) Дома температура утром была 37,5 и я ее не сбивала. Начните, пожалуйста, работать
4
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі