Іздеу
Маршруты
Карты · Челябинск облысы · Ересектерге арналған емхана

Поликлиника

Рейтинг 1,2
70 баға
Ертеңге дейін жабық
+7 (35138) 7-04-31
Телефон нөмірін көрсету
рабочий посёлок Красногорский, Пионерская улица, 22
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Ересектерге арналған емхана Поликлиника, Челябинск облысы, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
2
Пікірлер
9
Ерекшеліктер

Мекенжай

рабочий посёлок Красногорский, Пионерская улица, 22
Бағыт

Контактілер

Регистратура
+7 (35138) 7-04-31
Телефон нөмірін көрсету
mlpuemr74.ru

Жұмыс уақыты

Ертеңге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Автостанция Красногорский
850 м
1
Автостанция КрасногорскийНахаловка
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

ОМС бойынша қабылдау
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Терапевтическое отделение
Аурухана, госпиталь бөлімшесі
Рейтинг 3,9
Поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 2,1
Хирургическое отделение
Аурухана, госпиталь бөлімшесі
Рейтинг 3,4
Поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 4,2
Районная больница, амбулатория
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 3,0
Поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 2,1
Поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 1,6
ФАП
Амбулатория, денсаулық сақтау пункті, медпункт
Рейтинг 1,9
МУЗ Фельдшерско-Акушерский Пункт пос. Синий Бор
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 4,1
Рейтинг 1,2
70 баға
Осы орында бағалаңыз

9 пікір

Әдепкі бойынша
Юрий
4 деңгейлі қала білгірі
21 қаңтар 2025
Хорошие специалисты работают,но больницу нужно ремонтировать,стыдно,что в таком большом посёлке такая старая советская больница.Надеюсь администрация Челябинска поможет с ремонтом и специалистами,которых не хватает,давайте эту проблему решать!
Н
Надежда К.
3 деңгейлі қала білгірі
26 тамыз 2021
Ужасно. Придёшь записаться к врачу, врача этого нет, отправляют в кабинет к медсестре , простоишь час-никого. Идёшь опять в регистратуру берёшь талон- ситуация повторяется, говоришь что уже час ждёшь, регистратор поворачивается за спину в дверь и спрашивает у той медсестры «когда она будет в кабинете?» . Издевательство! А в кабинете всё прошло за пару минут и столько нервов. В городе толпы людей и врачи успевают всех принять и понятно объяснить следующие действия. Еманжелинскую больницу всегда нужно брать боем. И это не первый возмущающий случай, и не однократно повторяющиеся ситуации . Возмущениям нет предела.
1
2
Марина Левшина.
8 деңгейлі қала білгірі
20 желтоқсан 2024
Больница ужасная, на приём не попасть кровь вовремя не сдать, персонал ужасный, русских слов не знают, на всех кричат, разговаривать не умеют от слова совсем!!!
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі