Іздеу
Маршруты
Карты · Бикин · Ересектерге арналған емхана

Поликлиника

Рейтинг 1,7
38 баға
08:00-ге дейін жабық
+7 (42155) 2-21-30
Телефон нөмірін көрсету
Бикин, Проходной переулок, 3
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Шолу
Фотосурет
Пікірлер
11
Ерекшеліктер

Мекенжай

Бикин, Проходной переулок, 3
Бағыт

Контактілер

+7 (42155) 2-21-30
Телефон нөмірін көрсету
www.hospital-bikin.ru

Жұмыс уақыты

08:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

ЖКХ
178 м
2
ЖКХРынокАвтостанция Бикин
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

ОМС бойынша қабылдау
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 1,0
ИП Фуртат
Жеке тәжірибе жүргізетін дәрігерлер
Рейтинг 4,0
Детская поликлиника
Балалар емханасы
Рейтинг 2,2
Поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 2,5
ФАП
Амбулатория, денсаулық сақтау пункті, медпункт
Әлі бағалар жоқ
Поликлиника Атлант
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 2,3
Рейтинг 1,7
38 баға
Осы орында бағалаңыз

11 пікір

Әдепкі бойынша
Василий Соляков
7 деңгейлі қала білгірі
2 мамыр 2024
Вот здесь как в любой поликлинике нашей необъятной скушно долго непрофессионально врач ушел в отпуск не беда ненадо болеть к любому врачу запись за месяц в общем всё как всегда единственный кто качественно и быстро работает в этом месте это флюрография остальное будьте готовы стоять в очереди 2 часа минимум
2
С
Слава Р.
4 деңгейлі қала білгірі
16 қараша 2021
Волшебная организация. Пришла заболевшая, в регистратуре наехали, что приём врача в моему участку давно закончен. На столько хамское поведение, что не понятно для чего эти люди там работают, из всего состава 1 человекадекватный, вежливый. Сказали вызывать врача на дом или приходить не следующий день на приём. Но опять же, приём только по записи и могут не принять. Хоть сказали, что могу зря просидеть в очереди, на том спасибо. В ту же регистратуру не дозвониться. Полчаса дозванивалась, прождала оператора будучи первой в очереди, в итоге вызов сбросили. При повторах автоматический сброс вызова.
6
Ангелина Наумова
15 деңгейлі қала білгірі
6 қыркүйек 2021
Обслуживание в регистратуре хорошее, персонал вежливый, что не скажешь о всех врача. Некоторые хамы натуральные. В самой поликлинике срач полнейший. Ремонт давным давно не делался, убирают отвратительно. Страшно заходить. Такое впечатление, что сарай, а не больница
5
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі